Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet egyedi színű nem...

Hol lehet egyedi színű nem fém szájkosarat csináltatni? Fekete-sárga színekben szeretném

Figyelt kérdés

#kutya #szájkosár #Egyedi szájkosár
dec. 17. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Google -> beírod, hogy "egyedi szájkosár" és kidobja a lehetőségeket, ahol csinálnak ilyet.
dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Lehet lepontozni nyugodtan, de gondoltam, mivel több helyen csinálnak ilyet, több fajta stílusban, több fajta anyagból, rákeresve a kérdező kiválasztja, ami neki tetszik. Felesleges 10 oldalt belinkelgetni ide. #1 voltam.
dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyes, hasztalan vagy az oldalon, nem segíteni vagy itt. Ugyanis az "írd be Googlebe" nem segítség. Ezért pontoznak le. Ha a lepontozáson megsértődsz, akkor igazán ideje lenne felnőni.


Kérdező, itt beállíthatsz egyedi színeket.

[link]


Itt is csinálnak, de ez eszetlen drága. Nem éri meg ár-érték arányban szerintem.

[link]


Ez olyan mint a Bumas, csak valamivel olcsóbb

[link]

dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen normális választ! 🙏
dec. 17. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Adott kategória élén vagyok a toplistán, szóval vitatkozhatunk, hogy mennyire vagyok hasznos az oldalon. Nem a lepontozáson húzom fel magam, az nem érdekel. Csak kicsit röhej, nem? 😄 Inkább kiír egy kérdést és 3+ órát vár a válaszra, mint hogy rákeressen és 2 perc alatt saját maga is megtalálja, amit akar. 🙂
dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem 2 perc. Inkább az a nevetséges, hogy kötekedsz ahelyett hogy elhúznál. Én úgy látom egyáltalán nem vagy segítőkész és intelligens se.
dec. 17. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Lol attól még egy szardarab vagy
dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jogos, nem 2 perc, jóval kevesebb. Én is rákerestem. Nem volt nehéz, csak annyit írtam be, amit már az első válasznál is ajánlottam: "egyedi szájkosár". Szépen sorban jöttek is a linkek.
dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanannyi rákeresni neked is, mint bárki másnak. Amit te is megtudsz tenni, ne másoktól várd el.
dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak ezt az egyet tudom, az is zsebbenyúlós és UK (+27% áfa). De legalább nem gagyi: [link]


Bumasban enni-inni hogy tud?



#1 Akkor hiszti helyett linkeljél már párat a rengeteg találatból. Problémás fekete kutya gazdájaként piszkosul érdekelne mi szerezhető be itthon, ami ergonomikus, nem fém és színes.

Köszcsy.

dec. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!