Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen konnyu, kicsire osszecs...

Milyen konnyu, kicsire osszecsukhato kutyahazat ajanlotok 18 kilos border collie szeru kutyanak? Vonaton utazashoz kellene.

Figyelt kérdés

IC-re anelkul fel sem engedik:(

Olyat szeretnek, amit utazas utan osszehajthatok es bevaghatok a hatizsakomba. Nem kell nagy, a 3 ora alatt altalaban meg sem mukkan.



dec. 21. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Semmilyet. El se fér a vonaton.


"IC-re anelkul fel sem engedik:("


Miért ne engednék fel? Szájkosár, nyakörv, póráz és teljes árú jegy. Kész, ennyi kell. Első osztályon nem mehetsz állattal, de ennyi.

dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Ohm minek? Boven ellesz a labad mellett.
dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Vonaton a kézipoggyász mérethatár egy macskahordozó méretű akárminek felel meg. Ebbe sehogy nem tudsz beletuszkolni egy 18 kilós kutyát. Egyébként hordozó nélkül is fel lehet vinni, pórázzal, szájkosárral.
dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
54%

Én őszintén örülnék, ha az emberek utánaolvasnának azoknak a dolgoknak, amiket nem tudnak, mielőtt még feleslegesen költenék a pénzt, majd a vonaton alkalmatlankodnának.

[link]

dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ne IC-re vegyél jegyet... Basszus. Amúgy sem éri meg az árát, mert csak egy függönnyel tud többet az a kocsi.
dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Az az egyetlen jó megoldás hogy nem IC-vel mész.


[link]

"a kézipoggyász mérethatárt (30x50x80 cm) meg nem haladó méretű"

Ekkora dobozba hogyan "taposol" bele egy normális méretű kutyát? Sehogy. Max úgy hogy a hasára közöd a doboz alját, a tetejét meg a hátára teszed :D

dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Valamennyi helyjegyköteles (expressz), valamint helyjegyköteles (InterCity, Railjet, EuroCity, EuroNight) vonat másodosztályú kocsijában a kisállatok – kutyák, macskák és egyéb kistestűek csak zárt hordozóeszközben való szállítása engedélyezett.
dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szövegértelmezés az látom sokaknak nem megy vagy meg sem nézték a #4-es által linkelt oldalt...
dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy mindenki mindekit lehulyez, de hat a gyakorin vagyunk:D


A #4-est ugy ertelmezem, hogy szeretne, ha en olvasnek utana a dolgoknak, de pontosan az o linkjeben all a problema, amit a kerdesben feltettem.


Az IC-vel konkretan egy oraval hamarabb otthon vagyok, engedtessek mar meg, hogy megprobalom megoldani a dolgot.

dec. 21. 14:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de ne csodálkozz ha lehülyének néznek ha tényleg nem értetted meg a válaszokat. Elég egyértelműek a szabályok, linkeltem én is, meg a 4-es is.

Nem hosszú a leírás és nem csavaros jogi nyelven íródott, úgyhogy meg fogod érteni. Ha nem akkor menj orvoshoz.

Szóval a lényeg az hogy egy ekkora kutyát nem tudsz akkora dobozba beletenni amekkorát IC-re fel szabad vinnet. Vagyis nem marad más lehetőséged csak olyan vonatot választani amelyikre doboz nélkül, szájkosárral felviheted a kutyát. Ez a megoldás. Ha nagy kutyád van, akkor többet utazol. Ennyi.

Most karácsony környékén biztosan maximálisan tömve lesz minden vonat, úgyhogy ajánlom tartsd be a szabályokat, mert biztosan lesz majd valami állatgyűlölő aki csesztetni fog és szólni fog a kalauznak, úgyhogy még meg is fognak büntetni.

Nekem is van egy kifejlett német juhászom. Jól neveltebb mint egy átlagos gyakoris. Elfogadtam hogy nem IC-zünk. Még akkor sem mentem IC-vel amikor a vasútnál melóztam és haver volt a jegyvizsgáló és biztosan nem szólt volna érte. Nem éri meg vacakolni, mert ha jön az ellenőr, akkor sokba fog kerülni.

dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!