Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevezzem a yorkimat?

Hogyan nevezzem a yorkimat?

Figyelt kérdés

karácsonyra , megkapom életem első yorkiját (:

tudom..addig még van bőven idő , de elkezdtem neveken gondolkodni , de nem sok van ami tetszik.

(Kisfiú lesz)

így előre nem fogom elnevezni , mert ugygondoltam pár napig figyelem majd , a viselkedését , és ugy biztos találó nevet találok...(:

Amik most tetszenek: Zsebi(habár lehet h kicsit lányos :'( ) Dexter,Dodó,

Nektek ezek közül melyik tetszik , és miért?

Esetleg egyéb ötletek?

előre is köszi 13/L


2010. okt. 22. 08:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nekem a Drazsé tetszik!
2010. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Duracell:) párom szerint elemes kutya, bár szerintem nagyon cuki.
2010. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges előre gondolkozni rajta. Az én kutyám 1 hét után kapott nevet:) Eredetileg Punky-t akartam, de túl bájos volt ahhoz, hogy ilyen nevet adjak neki:)

Ha látod a természetét, akkor majd eldöntöd, hogy mi való neki. A Zsebi egyébként aranyos, és könnyű kimondani.

2010. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ha tetszik a zsebi név legyen az met kicsikutya:D a zsebben is elfér )csk vicceltem)

a zsebi nem lányos mert a micimackóban is fiú volt zsebi:D

szóval ha tetszik akkor semmi akadálya:D

2010. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Spiky a mi yorkink 1.5 éves kan.
2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Dodo az kacsanév, a Toto szerintem jobb. A Zsebi aranyos. Mardel vagy Napoleon?
2010. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszia a válaszokat...hát , majd meglátjuk mi illik rá...(:

Várom a továbbiakat:)

2010. okt. 22. 09:28
 8/17 A kérdező kommentje:

Huu , képbe jött még egy eséjes név : Roni (:

olyan aranyos ez a név..feltettem egy másik kérdést is , és azthittem , hogy a Roni , a veronika becézése, de egyik kedves válaszoló utánnanézett , és a Ronald becézése is (:

azthiszem hogy a Zsebi és a Roni a "döntős" , de meglátjuk , ami majd illik rá (:

2010. okt. 22. 11:39
 9/17 anonim ***** válasza:

zsebi tucat név. Roni helyes.

De felhívnám a figyelmedet hogy a név választás még ráér, előbb el kellene olvasni pár kutyás cikket, könyvet, a yorki egy nagyon nehezen kezelhető fajta, kezdő kutyásnak, nem való, erős kéz és tapasztalat kell hozzá.

2010. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ (:

hidd el , megbirkózom vele.(:

Április óta a kutyás/yorkis könyveket bújom , társasházban lakunk , és van itt 2 yorki..a 4 napig vigyáztam az egyikre , és rengeteget beszélgettem a gazdájával , a kutyus neveléséről , tudnivalókról..most is folyamatosan yorkival kapcsolataos cikkeket/könyveket olvasok , neten nézelődök (:

de kszi a válaszodat , és ha meglesz a Kutyi , írok (:

2010. okt. 22. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!