Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A felnőtt idegen (nagy termetű...

Rebeeka kérdése:

A felnőtt idegen (nagy termetű) kutyák bántanák a Mini Yorkimat?

Figyelt kérdés

7 hónapos a Yorkim,és a szomszédban vannak nagy termetű kutyák,és félek,hogy átugorják a kerítést(már sokszor megtörtént) és ha össze találkoznának a kutyámmal akkor bántanák,... :(

értelmes válaszokat kérnék :)


2011. aug. 2. 01:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Rebeka... még a macskák is szétkapják azt a szőnyegcirkálót. Sőt, szerintem arra is vigyázni kell nehogy egy héja magával vigye.
2011. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sajnos elképzelhető...... :-(


Nem tudjátok a kerítést megnagyobbítani?

Amúgy mindenkinek úgy kell tartani a kuyáját, hogy az a portáról ki ne juthasson. Ha ez megtörténik, és kárt okoz a kutya, akkor simán fel lehet nyomni. Az más kérdés, hogy a rendőrség nem csinál semmit.

2011. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a Yorki szobakutya. Amúgy meg ha nem ugatnak, csaholnak a kerítésnél, amikor látják a kutyádat, akkor nem lesz ott semmi baj. Kérdezd meg a szomszédot, hogy mennyire szocializáltak.
2011. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen van rá esély...én tegnap sétáltattam a szüleimmel a kutyuinkat köztük egy csivava és két yorki és egy nagyobb tacskó beleakart kapni..szerencsére elrántottam és a kezemet harapta :) úgyhogy vigyázni kell ezekre a kutyusokra.és attól mert a yorki egy szobakutya attól még lehet kertben tartani
2011. aug. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de hát attól függ, milyen a természetük, hogy vannak nevelve (gondolom nem túl jól, ha ide-oda átmászkálnak, bár attól még lehetnek jámbor természetűek). Valahogy meg kéne akadályozni, hogy beugorjanak hozzátok, nehogy tényleg baj legyen. Persze ez elsősorban nem a te dolgod lenne, mivel gondolom a te kutyád nem szökik át, de ha a többi kutya gazdája lesz@rja...

(ja, és amúgy mini yorkie, mint olyan, nincsen. egy méretben létezik)

2011. aug. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, h az emberek többsége - ahogy az alábbi ábra mutatja az ideírogatók nagy része is - nincsen tisztában a kutyák viselkedésével, jelzéseivel.

Semmi baja nem lesz a kutyádnak.... A kutyák nem úgy működnek, h egy nagy kutya meglát egy kicsit és azt gondolja h "húúú most gyorsan szétkapom".

2011. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád megadja magát akkor semmi esély a támadásra.Általában nem szokták a nagytestű kutyák bántani a piciket,bár amelyik nincs megnevelve az már eléggé kérdéses...
2011. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Első sorban köszönöm az értelmes válaszokat! :))

Másodszor pedig,de igen van mini yorki... nézz utána a neten drága... van normál méretű yorki (az a fajta legnagyobb egyede) utána jön a közép méretű yorki (az akkor van,ha a "szülők" nem ugyan olyan méretűek, hanem PL.: az anya közép méretű az apa pedig normál méretű)

szóval jobban tudom... :))

A kerítést illetően,nem tudjuk megnagyobbítani,mert drót kerítés van és akkor az egészet le kellene szedni :/ az pedig elég nagy munka lenne (a szomszédnak)

az Én kutyusom (Tomi) nem szökött még el soha,és nagyon szereti az idegen kutyákat is,csak félek oda engedni hozzájuk :/ minden esetre köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)

2011. aug. 2. 16:02
 9/18 A kérdező kommentje:

01:19!


Hát sajnos nem tudjuk,mert drót kerítés van,és az sok munka lenne leszedni és újra feltenni :(


17/F

2011. aug. 2. 16:37
 10/18 anonim ***** válasza:

Ésszöges drótot nem lehet a tetejére kihúzni?


Amúgy nálunk is drót kerítés van. :-)

2011. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!