Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ronnie jó név egy kan yorkinak?

A Ronnie jó név egy kan yorkinak?

Figyelt kérdés

egyáltalán fiú név a Ronnie(Roni) meghallottam , és nagyon megtetszett...2 hónap mulva lesz egy kis yorkim , (kan). De ugytudom , hogy a Ronnie a veronika becézése!?

ez igaz? vagy csak én tudom rosszul?esetleg van akinek a fiu kutyusa Ronnie?előre is köszi 13/L


2010. okt. 22. 09:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy mások nem így csinálják, de nekem eddig minden állatom úgy lett elnevezve, hogy megláttam és ami akkor azonnal eszembe jutott róla az lett a neve. A kutyám pl Tappancs volt, mert olyan kis cuki rózsaszín talpacskái voltak, és illett is hozzá ez a név, egész életében pacsikat osztott:D
2010. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem egy lányos alkat :'DD

Háát..majd meglátom..ha illik rá ez a név , akkor ezt adom..köszi a választ nektek (.

továbbiakat is várom =)

2010. okt. 22. 10:34
 13/27 anonim ***** válasza:
És mit szólnál a Roli-hoz? (Roland beceneve) Majdnem Roni...
2010. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ (:

Háát..Roli..nem tudom..annyira nem :S meg ugye sokszor ki kell mondani a kutyus nevét...és lehet hogy Lori-t mondanék Roli helyett :S /nem vagyok beszédhibás vagy ilyesmi , csak ha sokszor mondom , lehet h belekavarodnék/

továbbiakat is várom (:

2010. okt. 22. 10:47
 15/27 anonim ***** válasza:

Roni fiú név is. Nekem speciel rögtön fiú ugrik be, de ne e-vel ird a végén mert az teszi nőiessé.


Name: Roni


Gender:Both


Origin:Hebrew


Meaning:My song


Origin:English


Meaning:Pet form of Ronald or Veronica

2010. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod fiú kutyának ezt a nevet,van jó néhány Ronnie keresztnevű férfi híresség.

Ennél férfiasabb bizonyíték nincs rá: http://www.youtube.com/watch?v=WB-vwdj5NYA

2010. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Jajj , köszönöm szépen utolsó kettő (:

Nagyon örülök..eszembe se jutott volna hogy a Roni lehet a Ronald becézése is (:

Háát , ha illik is rá , akkor Roni lesz a drága :P :$ (:

mégegyszer köszi , de ezért jöhetnek a továbbiak (:

2010. okt. 22. 11:34
 18/27 anonim ***** válasza:
nekem osztály társam Roni... fiú.. xD
2010. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
öööömm okés xD :D
2010. okt. 22. 12:01
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy Ronit, aki fiú( Ronáld). Mikor először hallottam, hogy Roninak becéznek egy Veronika nevű lányt, furcsáltam, mert nekem teljesen fiú hangzása van. Szerintem adhatod nyugodtan.
2010. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!