Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát le akartam küldeni...

A kutyát le akartam küldeni az ágyról, elsőre sikerült is, másodjára már csak rásegítéssel (semmi megütés és ehhez hasonlók!), és rám mordult. Ez normális? Veszélyes lenne mellette aludni?

Figyelt kérdés

Nem saját kutya, barátnőm kutyája. Egyelőre kitettem az előszobába, ott nincs olyan hideg mint a kertben.


A morgás után lecsesztem és kiküldtem.



dec. 31. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a veszelyes, hogy rad mordult. Harmadszorra, amikor le akarod kuldeni az agyrol, akkor te fogsz a szonyegen aludni es o az agyon (hacsak nem nevelitek meg - foleg a baratnod, mert ove - a kutyat)
dec. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen. Ami tud gondot és adott esetben veszélyt jelenteni. De ezt nem neked kellene megoldani, hanem a gazdájának.
dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki valami jutalomfalatot, ha szót fogad és nem megy fel az ágyra, ha lemegy az ágyról, meg ha lent marad. Legyen egy helye, és tanítsátok meg neki. Nem hülyék, de ha nincs erre szoktatva, akkor magától nem tudja, és nem érti, mit akarsz.
dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Mi az agyban alszunk egyutt nagytestu orzovedo kutyaval.

Semelyikunk nem kuldi le.


Erthetetlen miert nem szakit ilyen onzo pasival,mint te.

dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Majd javaslom nekik.


"Kedves" utolsó, nem mindenki alszik a kutyával egy ágyban. Attól, hogy te igen, attól másnak nem kötelező és nagyon nem önzőség.


A kérdésre pedig nem válaszoltál, de a válaszod alapján a kutya jogosan morgott gondolom. :D

dec. 31. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám mellettem alszik, vagy a lábamnál, még frissen örökbefogadott korában sunyiban jött fel, mikor már rég aludtam, és arra ébredtem, hogy ott a kutya. Nem zavarom le, mert igazából engem nem zavar. Viszont megértem azokat is, akik nem akarnak a kutyával együtt aludni, nincs ezzel sem baj, csak egyértelműen kell tanítani neki, hogy megértse, mi a szabály.
dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

4-es vagyok:


Ha a fonok (a bnod) ugy dontott,h a kutya alapjoga az ag on fekves alvas,akkor te azt nem veheted rl tole. Ezt jelenti a morgas.

Ellenben,ha viszek neki husokat es fozol a kutyanak,akkor nagyot nosz a szemeben es lehet,nem fog morogni ,ha lekuldod,csak elfogadja.


De lehet vekonyszoru laposszoru kutya (enyem is) es 23 fok felett mar fazik a foldon!! (Ezt tudom,mert szoktam 25 meg 28 fokra futeni es akkor nem jon fel az agyra meg keresre se ,ha megis,akkor liheg es hamar lemegy.


En azert fazok inkabb 23 fokban,h a kutyam hozzambujhasson :D


Tehat pl megemelirem a homersekletet drasttikisan es a kuty nem fog felnenni onkent. :D

dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, sosem volt alapjoga felmenni az ágyra, csak ha megengedik neki, elvileg.


Nyilván, kaját kap pluszban, hoztam neki külön finomságokat is, nincs bajom sem a kutyával. Viszont a morgást nem tűröm el, és nem is jó jel szerintem.


Egyébként üzenetekben visszanéztem, barátnőmre is mordult már rá nem egyszer.

dec. 31. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!