Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 napos kiskutya etetése?

6 napos kiskutya etetése?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kutyája leellett. (Apuka, anyuka stattford)

1 db kiskutya maradt életben az anyjuk nem hajlandó velük/ vele foglalkozni. Kilöki a házból és magára hagyja. Elhoztam magamhoz Behoztam a melegbe a kutyust. Cumisüvegből eszik. Mit szabad ilyenkor adni neki enni? Kecske tej? Kutyusoknak való tápszer?


dec. 31. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*STAFFORD bocsiiiii
dec. 31. 15:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadd gratulaljak az ismerosodnek az ertelmetlen szaporitashoz.

Ha mar igy alakult, inkabb kutyaknak valo tapszert szerezz be, es kb. 3 orankent adj neki abbol. [link]

dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ez van. Megsajnáltam a kutyust nem hagyhattam ott! Nekem mellette van 4, de ilyen fiatalon egy sem került hozzám!!


Köszönöm szépen a segítséget

dec. 31. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ma szilveszter, holnap meg újév van, de kérlek, minél hamarabb vidd el a kiskutyát állatorvoshoz. Addig meg létezik kifejezetten újszülött kutyáknak adható tejpótló tápszer (bár hirtelen jó kérdés honnan szerezhetsz szilveszter napján), de ha jól tudom cicának való is adható nekik (erre nem vennék mérget).
dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs otthon tapszer, felhivnek egy kozelben levo allatmento egyesuletet, nekik valoszinuleg van es adnak is ha elmondod mi a szomoru helyzet.
dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tápszert megoldottam, egy barátnőmnek maradt és el is hozta. Csak nagyon reménykedem benne, hogy életben marad!! Próbálok mindent megtenni érte,10 hónapos lányom mellett kicsit nehéz többet foglalkozni a kutyussal.
dec. 31. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ejszaka is etetni kell 2-3 orankent, nem csak nappal.
dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos etetés 2-3 óránként. Etetés után nedves vattával törölgetni kell a hátulját, mert másként nem tud üríteni. Ilyen kicsi kutyáknak általában infra lámpával biztosítanak meleget.
dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Hú ez kemény, de ha nálatok marad, örökké hálás lesz Neked!!!
dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legyen melletted ejjel nappal. Ejjel is fel kell kel etrk felvaltva etetni,kulonben meghal.

Nagyon halas okos kutyak. Nem ugatnak,szepet teljesitik a parancsot.

dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!