Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes kiskutya táppal etetése?

5 hetes kiskutya táppal etetése?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam, de úgy kell beletömnöm az áztatott (prémium) tápot. Eddig maradékot kapott, abból is az áztatott kenyér-krumplihéj féleséget. Nem akarja enni a tápot. Le kell nyomnom a torkán :( Inni iszik rendesen, széklete rendben, eléggé férges volt, mostmár alakulgat az is. Nemtudom, mit csináljak, hogy vegyem rá hogy egye a tápot?
2015. jún. 15. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Mit keres nálad ennyi idősen?! Miért kap krumplihéjat??!!
2015. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Itt én vagyok a kérdező...
2015. jún. 15. 10:20
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Azért nem eszi a tápot szerencsétlen, mert 5 hetes kiskutya még szopik.

A tápot egyrészt áztasd be, de még 1 hétig nem ez a fő tápláléka. Vegyél neki rendes tejpótlót.

2015. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nemtudok neki venni tápszert, nincs rá pénzem most. A tápot áztatva adom, bár ezt leírtam már...köszi a választ
2015. jún. 15. 10:31
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Te jó ég. Szegény kutya. Ne nyomd le a torkán. Kenyeret, krumplit ne adj neki, nem disznó az.

Jó minőségű kölyöktápot vegyél neki (de látom, ez megvan), és áztasd be egy kis vízbe vagy só nélküli húslébe, hogy megpuhuljon. Ebből adj neki napi négyszer-ötször keveset. Ha éhes lesz, meg fogja enni, amennyiben nem kap semmi mást (csak inni vizet).

Valójában még szopnia kéne, és csak ismerkednie a kajával.

2015. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért van nálad ilyen fiatalon? 8hetes koráig az anyja mellett a helye! ó hogy nem eszik, mert még anyatejen él egy ekkora kölyök. Állatpatikából szerezz tejpótlót, mert a bolti tehéntej nem jó neki.
2015. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha tudsz vegyél kecsketejet és abba áztasd a tápot, vagy jó minőségű Royal Canin, Lactazor, Josera, Bosch stb tejpótlóba. Mi szoktunk az áztatott táphoz keverni kevés darált marhahúst (teljesen zsírmentest) is amikor szoktatjuk őket a táphoz.
2015. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Öcsém, itt senki nem tud olvasni?


Én nem adok neki szemeteket! Mondtam hogy 1 hete van nálam azóta próbálkozok.

2015. jún. 15. 10:33
 9/20 A kérdező kommentje:

Azért van nálam, mert a 3 testvére már a föld alatt van és annyira megszerettem ezt a szerencsétlen hogy elhoztam a szomszéd baromtól. Így inkább őt kimentettem abbol a koszfészekböl. Úgyhogy rosszat nem tettem, sőt... Állitolag az anyjának már nem volt teje, nemtudom hogy igaz-e.


Brit tápot rendeltem neki.

2015. jún. 15. 10:35
 10/20 A kérdező kommentje:
Felszeretném jelenteni egyébként, de hogy őszinte legyek félek tőle. Minimum 10 kutyája van, koszba mocsokba vannak a kutyák, ivartalanitva természetesen nincsennek. Sorba születnek a kiskutyák, már idegekkel nem bírom ami itt megy. Ez a harmadik kutya akit kimentek tőle, de többet anyagi okokból sajnos nemtudok. 3 kutya bőven elég anyagilag, egyedül nevelem a fiam, de egyszerűen most sem tudtam parancsolni a szivemnek annyira megsajnáltam ezt a kiskutyát aki megmaradt. Azt mondta hogy fejbe fogja vágni, mert már nem tud szopni, én meg mondtam hogy átviszem és megpróbálom felnevelni. Most mit tudnék tenni ezzel a kreténnel?
2015. jún. 15. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!