Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy kutyástól belépjek valami rendészeti munkára? Ahol kiképzést kapnék én is, ő is.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy pl kutyás rendőrnek mennék saját kutyával.

Ilyen létezik MO-n?


jan. 1. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jelentkezel rendőrnek, nem te döntöd el, milyen beosztásba kerülsz. Vagy kerítést őrzöl, vagy fogdaőr leszel, beosztott járőr, stb.

Pár év után esetleg kerülhetsz kutyás beosztásba, de az sem kizárólag kutyás szolgálat. Például bűnügyi technikusok dolgoznak keresőkutyákkal, de nem csak ez a dolguk. Járőrként egy rendezvénybiztosításnál lehetsz kutyával, de nem egy átlagos hétköznapon.

jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


De vedd fel velük a kapcsolatot és kérdezz rá.


Külföldön több a kutyás rendőr, szerintem itthon nincs annyi.

jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a GOOGLE-be, hogy MENTŐKUTYÁS TANFOLYAM, akkor kidob egy csomó választ, és tanfolyamot. Azzal pl. egy polgárőrséghez mehetsz.


De fizetni neked senki nem fog ezért.

jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!