Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időnkènt kell oltatni...

Mennyi időnkènt kell oltatni veszettség ellen a kutyát?

Figyelt kérdés
Nemrèg lett oltva, viszont azt elfelejtettük megkerdezni a dokit hogy mikor kell visszamenni. Valahol azt olvastam hogy az elso oltás után fel èv mulva kell, utanna pedig márcsak évenként, viszont mas meg azt mondta hogy első oltástól kezdve èvenkènt kell. Így nem teljesen tiszta. Köszönöm előre is a válaszokat!
jan. 4. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi idős?

Igen, az első oltás után fél évvel.


Te mennyi idős vagy? Jellemzően 12 évesen az ember már tudja használni a google-t, ahol ennek fél perc alatt utána tudtál volna nézni.

jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a kiskönyvet. Bele szokták írni a következő veszettségi oltás idejét, hogy a gazdi tudja.
jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagy hosszabb időre elmaradt oltás után fél év, normál esetben évente kell ismételni az oltást ebben az országban. De van olyan ország ahol 2 évig jó egy veszettség elleni oltás.
jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 mint írtam utánna olvastam, de mindenhol mást írtak.


#2 igen,kerestem a kiskönyvèben de nem volt benne, hogy mikor esedèkes a következő.

jan. 4. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a kutyus? Felnőtt esetében évi 1x kell, azonos időben.
jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fèl èves, viszont az akkor nem számít hogy az első volt neki?
jan. 4. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapon belül a következő. Utána évente az utolsó oltástól számolva.
jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Es a kolyokkori oltasokat megkapta mar? Vagy most kezdted el oltatni,korabban semmit nem kapott?

Mert ugye a tobbit is be kene akkor adatni, nem csak a veszettseget.

jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden kötelező oltása megvan.
jan. 5. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Az csak a veszettseg. Semmi mas nem kotelezo azon kivul sajnos, csak opcionalis.

Tehat akkor mast nem kapott?

jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!