Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a száraz táphoz főtt...

Adhatok a száraz táphoz főtt csirke nyakat és a hús levét?

Figyelt kérdés

Rottweiler kutyáról lenne szó.

Flatazor Professionel Elite Puppy tápot kap jelenleg a tenyésztőnél.


jan. 7. 13:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Miért ne adhatnál? Xd fokhagymát ne adj neki annyi a lényeg…
jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert a főtt étel és a táp elvileg ütik egymást, ahogy a a nyers is, viszont sokak adják így gond nélkül.

Szóval nem tudom.

jan. 7. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Mióta lettek ennyire igényesek az állatok, hogy ezen gondolkozni kell? Nálunk a főtt csirkeszárnyak a maradékát odaraktuk a tálba a konzerv és táp kaja mellé. Kutya, macska boldogan elvoltak.
jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor adok én is.
jan. 7. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha lefejted a csontról a húst, bőrt, porcokat, akkor a csont nélkül igen, a főtt csont nem jó ötlet, belső sérülést okozhat a kutyának.
jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Fove nem,nyersen oke.

De az emesztes miatt en egyebkent ugy szoktam, hogy egyik nap tap, masik nap a hus/csont.

jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Állatorvosokkal konzultáltam, mindegyik egyhangúlag mondta, hogy a csirkenyak csont nem törik szilánkosan főzve sem.
jan. 7. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Állatorvosok között olyan is van, aki szerint egyszer ellenie kell a szukának, ami nem igaz. De a te kutyád, te kockáztatsz. Gondolom, nem probléma kifizetni egy műtétet, ha véletlenül mégis gond lesz. Az én kutyám egyszer egy pici fadarabot nyelt le, amúgy ki szokta köpködni, akkor valamiért az az egy darabka lecsúszott, jött valaki, akire bepörgött, és nem tudtam időben elvenni tőle a fát, amin épp dolgozott, aztán véreset szart, szerencsére csak a végbélnél sérült, ahol kijött a darab, de akkor is para volt.
jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

főzve sokkal nehezebben emészti meg a kutya gondot okozhat, főleg egy kölyöknél aki tápos.


Akkor inkább csak hús levest kicsi hússal adj neki,de főtt csontosat nem!

jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!