Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow ill. Cat Chow tápról...

Dog Chow ill. Cat Chow tápról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Ma vettem először ilyen tápot a kutyámnak, bárányos rizsest. 2 éves, shih-tzu. Eddig Acana-ból ette a bárányosat. Sajnos csirkeallergiás úh. nem tudtam neki olyat venni amit imádott. Úgy vettem észre h ez is nagyon bejön neki.

A cicámnak is ilyen tápot vettem, Cat Chow.

Mi a véleményetek róla? Tapasztalat? Jó minőségű táp? Szeretném ha szép lenne tőle a szőrük és megfelelő tápanyagokhoz jutnának.


2010. okt. 22. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megfelelő,de ha megteheted vannak jobb tápok is.
2010. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Várom a tippeket :)
2010. okt. 22. 21:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az Acana nagyon jó táp, ne váltsd le DogChow-ra. Az Acanánál már csak az Orijen jobb.
2010. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezen én vitatkoznék.
2010. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én kutyám most a Dog Chow sensitive-t eszi (lazacos). Nagyon szereti és szép, csillogó szőre van. Nekünk bevált.


A Platinum táp is nagyon jó, jobb minőségű, mint a Dog Chow, de árban is elég nagy különbség van.

2010. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Húha, eléggé megoszlanak a vélemények :S Ebből a tápból most csak fél kg-t vettem neki h megnézzem milyennek találja. Eddig úgy tűnik bejön neki.
2010. okt. 23. 09:52
 17/18 anonim ***** válasza:
A Cat chow bevált a macskámnak, de a kutyáimnak a bárányos nem, hánytak tőle meg minden, anyukám kutyája sem ette nagyon. A junior meg az adult bevált de mégis másik tápra váltottunk.
2010. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Eddig még nem hánytak tőle. De figyelni fogom őket!
2010. okt. 23. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!