Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet úgy műtétre kutyust...

Lehet úgy műtétre kutyust vinni hogy nem az én nevemen van?

Figyelt kérdés
Édesanyám kutyusát vinném műtétre, mivel neki pont dolga van mikorra kapott vele időpontot. Viszont felmerült bennem a kérdés, hogy az állatorvos úgyis elvégzi a műtétet ha nem az én nevemen van a kutyus; tekintve hogy előtte a papírokat alá kell írni? A válaszokat köszönöm!

jan. 8. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mi családon belül többször vittük egymás állatát, még a vezetéknevünk sem volt azonos, soha egyik állatorvost se érdekelte. Valószínűleg ha egy kutyát el akarnál altattatni, akkor néznék meg csak (jobb esetben legalábbis).
jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod és hogy ilyen hamar válaszoltál!
jan. 8. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Oltási könyvet és személyit vigyél magaddal, nem hiszem, hogy gond lenne.
jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, amikor örökbe fogadtuk a helyi menhelyről az első kutyusomat, egyértelmű, anyukám nevén volt a blöki. De én kaptam, én vállaltam érte minden felelősséget, orvoshoz is egyedül hordtam mindig, illetve legelső alkalommal, amikor beregisztrált minket a doki, akkor jött el velem anyukám, onnantól viszont mindig én vittem.
jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!