Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a "problémás" kutyák szimpatikusak nekem?

Figyelt kérdés

Tehát valahogy mindig kiderül arról a kutyáról, ami tetszik, hogy valami viselkedés problémája és bevallom ettől sokszor még jobban tetszik vagy legalábbis nem riaszt el. Nem tudom miért :D más is van így?


Volt olyan is, hogy kinéztem egy kutyát és egyből mondták hogy az harap... :D teszem hozzá, hogy furcsa mód valamiért ezek a kutyák kölcsönösen szimpatizálnak velem, úgyhogy nagyon érdekelne hogy van-e erre valami magyarázat


jan. 14. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nevezik vonzás törvényének. Hasonló hasonlót vonz. Valószínű egy problémás ember vagy aki a problémás dolgokhoz, személyekhez vonzódik. És ez ráadásul tudat alatt történik.
jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :D köszönöm a választ!
jan. 14. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor en is problemas vagyok. 😄 Kineztem egy menhely oldalan egy felnott bull tipusu kant, aki nagyon vehemens volt az elso talalkozas alkalmaval, de ez inkabb a szocializalatlansagnak tudhato be. Voltak kezdeti nehezsegek, de viszonylag gyorsan megszeliditettem, osszecsiszolodtunk es mar 3 eve velünk van, sose adnam vissza. Inkabb azt mondanam, szeretem a kihivasokat, de tudom a kepessegeim hatarait is, es nem hoznek el melle meg egy ilyen habitusu kutyat, masodik kutyanak mar egy konnyen formalhato kölyköt valasztottunk es igy nagyon jol elvannak. De ha ugy hozza az élet, ujra befogadnek egy problémás kutyat. Ha megtalalod veluk a kozos hangot, akkor a legjobb tarsak lesztek.
jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy Cesar Milan.
jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem tudod,hogy hívd fel magadra a figyelmet és az "olyan különleges vagyok,hogy engem nem bántanak a harapós kutyák" szöveg valakinek biztos bejön.
jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kiallhatatlan, viselkedesproblemas szemelyisegu vagy te magad is es latod magad az ilyen kutyikban... ezert szimpibbek neked, mint az atlag. Igy mar ketten egyutt, szemelyisegzavaros gazdi-kutyi paros lazadhat egyutt a vilag ellen.
jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!