Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire probléma, hogy a...

Mennyire probléma, hogy a húszas éveim második felében, szimpatikus lett nekem egy kamaszlány?

Figyelt kérdés
Hétvégén nagymamámnál voltam, segítettem neki a ház körül ebben abban, illetve vasárnap vendégeket fogasott. Egy házaspár jött, illetve egy negyven körüli hölgy a tizenöt éves lányával. Elég érett komoly témákkal, is el tudtam beszélgetni a lánnyal, nem a pop együtesek voltak a téma, hanem irodalom, színház és ilyesmik. Komoly szellemi beszélgető partner volt számomra a kora ellenére. A külsőleg is már majdnem kész nő. Nem azonnal szeretnék rámászni. Én inkáb az a típus vagyok, aki egy fix társat, partnert szeretne magának egy életen át. Már hosszú ideje várakozom arra, hogy tényleg találjak valaki olyat, akire azt tudom mondani, hogy megfelel számomra. Nem tartom kizártnak, hogy idővel, ő is megfelelő partner lehetne számomra. Én jelenleg huszonhat éves vagyok. Elég nehéz lenne összehozni a dolgot, mert mindig más életszakaszban leszünk. De érdekel pár külső vélemény is.

2019. szept. 23. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

"Nem azonnal szeretnék rámászni"


Ezt felejtsd el. Egyátalán ne mász rá...


Az mellékes, hogy a magyar jog megengedi, hogy 14 év felett, de ez semmit sem jelent. USAban börtönbe zárnának és valószínűleg meg is ölnének ott ha megtudnák mért vagy ott.


Mondjuk itthon is elásod magad mindenkinek a szemében, akik tudomást szerez erről.

2019. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szülein és rajtad kívül senkinek nem probléma!:)

Ha te egy 14-15 évessel egy beszélgetés alapján képes vagy egy életre tervezni, ... hát mit is lehet erre mondani?

Talán csak annyit, hogy az ilyen fellángolós típusnak még érnie kell, a 26 éve ellenére is!

2019. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Az igen! Színház és irodalom. Biztos nagyon komoly szellemi kihívást jelenthetett Koszolányi Édes Annájárol vagy Jókai regényeiről vitát folytatni egy taknyos 15 évessel. :) Ha ez neked komoly szellemi kihívást jelentett, akkor sajnos te vagy leragadva agyilag egy 15 szintjén, és nem ő lett már korán bazi érett felnőtt. 😁


25/N

2019. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
*Kosztolányi
2019. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ebben a korban még nagyon sok az a tizen valahány év. Gondolj bele: ma reggel suliba ment, most meg nemsokára megy matekleckét írni...
2019. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy "szimpatikus lett" az szerintem nem probléma, de tényleg túlzás, hogy máris úgy gondolsz rá, mint életed nőjére.
2019. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerősei körömben megtörtént már, hogy 16 éves lány 27 évessel jött össze pár éve. Azóta is együtt vannak, boldogok.
2019. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így kezdődött a férjemmel 14 éve. Ő volt akkor 26, én 16.

Egy családi összejövetelen beszélgettünk egymással, aztán randik követték.

Ismertük egymást már előtte is (egy településen laktunk), de ritkán találkoztunk.


Ennek ellenére nem ez az általános, hogy így végződne a ti életetek is.

2019. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én inkáb az a típus vagyok, aki egy fix társat, partnert szeretne magának egy életen át."

Én meg hadd mondjam, hogy cö-cö! Majd ha valóban felnősz, megtanulod, hogy ez nem így műkszik. A leghosszabb zarándokút is az első lépéssel kezdődik. Mint ahogy a leghosszabb házasság is. Hogy aztán mi következik az első lépés után, hogy következik-e egyáltalán valami, azt majd az idő eldönti.

2019. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

probaltam irni a sracnak,hogy azota mi van vele,de sajnos le lett tiltva a fiokja. Remelem nem a korai majszolásért.



"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!