Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne megoldani?

Mivel lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kutyám házát fogjuk szigetelni hungarocellel. De aggódom amiatt hogy a kutya szétszedi, elég bohókás.

Az lenne a kérdésem hogy, van valakinek valami jó tippje, hogy mivel fedjük le a hungarocellt, hogy a kutya ne férjen hozzá?

Voltak ötletek, hogy vastag szőnyeg, vagy kartonlap.

A szőnyeg csak elcsúfítaná az egészet, plusz akárcsak a kartonpapír, átnedvesedik esős időben.

Valami tipp??

Illetve arra is gondoltam hogy lehetne a szigetelést belülre tenni, de akkor szintén hozzáfér a kutyus, nekünk is nehezebb rögzíteni, és lehet hogy, nem férne el kényelmesen a kutya odabent.

Előre is köszönöm a segítséget!


jan. 19. 13:18
 1/5 Hovarju ***** válasza:
100%
Én olyan megoldást láttam, hogy a hungarocell minkét oldalát deszkával fedték be.
jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Kátránypapírral be lehet fedni
jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is úgy van, hogy a hungarocelt lefedtük deszkákkal, még jól is mutat
jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem azt csináltam, mint 1 és 3. Csak épülethez való gyapotot szereztem be, és dupla falúra csináltam a házat. A baj csak az, hogy túllőttem a célon, és egy bernáthegyinek lenne jó, a kutyám nem tudja befőteni magának, így nyáron megy inkább bele hűsölni, télen meg csak akkor megy be, ha esik az eső.
jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 OSB lap közé rakd be a hungarocellt. Ha nagyon rág, akkor a ház éleire mehet fémlemez. Az ajtó ne legyen túl nagy, télire rakhatsz rá hőfüggönyt. A házba pedig a kutya alá mehet szalma, amibe be tudja vackolni magát.
jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!