Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha füldugóval alszom hallani...

Ha füldugóval alszom hallani fogom a kutya hangját ha éjjel pisilni le akar menni?

Figyelt kérdés

Még nincs kutyám, de évek óta füldugóval alszom és nem tudom lebírok-e szokni.

Gondolkodom az örökbefogadáson és felmerült ez a kérdés.



jan. 29. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
nem.
jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak be nem tanítod, hogy ne az ajtót, hanem téged kaparásszon, nem.
jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek max addig van jelentősége amíg nem szobatiszta, szobatiszta kutya kibírja az éjszakát. Azt a 2 hónapot meg csak kibírod valahogy. Sőt, amióíg nem szobatiszta, jelezni sem fog hogy le akat menni... Szóval tök mindegy.
jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha be tud jutni a szobába, ahol alszol, akkor talál majd módot rá hogy felébresszen :D


De egy szobatiszta, egészséges felnőtt kutya (gondolom nem egy "nyers" kölyköt fogsz befogadni) képes kibírni egy éjszakát baleset nélkül, pláne ha lefekvés előtt kiviszed a ház elé pisilni egyet.

jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, megoldja. :)) Ha nem hallod meg, akkor felébreszt majd máshogy. Egyébként az ugatást meg fogod hallani füldugón keresztül is, annyira azért nem zárja ki a zajokat. :D Akik azt írják, hogy nem fogod meghallani, azokat soha nem használtak még hosszútávon füldugót. Legfeljebb pár alkalommal, és akkor, mivel nem voltak hozzászokva, nekik teljesen kizárt mindent. De ha minden éjjel azzal alszol, egy idő után az agyad ehhez igazodva kezdi kiszűrni a zajokat, a hangosabb hangokat meghallod. Én is meghallottam a macskák nyávogását is, amikor még füldugóval aludtam. Pont ezért nehéz leszokni, mert a füldugóhoz van igazodva a zajszűrő képességed, és anélkül minden kis neszre felébredsz
jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi meghallod..6 éve alszok füldugóval..pont emiatt.

A kib.szott szomszéd kutyák miatt,de így is felébredek az ugatásra.

jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a szomszéd szarházi egyfolytában ugató kutyája miatt alszom évek óta füldugóval, de még így is rendszeresen felébredek, mikor éjjel nekiáll a semmit ugatni (pedig szigetelt a házunk, és újak a nyílászárók, redőny lehúzva, és mégis... Szóval igen, volt már olyan, hogy a kutyám ki akart menni éjjel, és felébredtem a "nyafogásra".
jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!