Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya etetés? (segítség)

Kutya etetés? (segítség)

Figyelt kérdés

A problémám a következő

Van egy gyönyörű szép staffordom

Én kicsi korától nevelem és reggel este kap enni télen

Nyáron csak este

És most anyám ilyen kutya falatkakkal eteti 400gramos egy dobot


Most figyeltem 1 hét alatt 4 dobozzal etetett meg vele

Szóltam már anyámnak többször de nem érti hogy ne etessem csomagolason is az van hogy 60kgs kutya is maximum 6 darabot kaphat 1 nap


Szóval milyen következményekkel járhat a kutyára ha erre raszoktatja?

Gondolom idegrendszeri problémák cukor betegség stb...

Kérem olyan írjon aki kicsit jártas ebben szeretném anyámnak megmutatni milyen rossz dolgot is tesz pusztán szeretetből



jan. 29. 18:49
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:

Van Állatok/Kutyák kategória és átteszik, ha kéred. Ott csak több választ kapsz a kutyásoktól.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak

jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A staffi amugy is hizekony kutya szerintem, legalabbis az enyem az es allandoan zabalna, ha hagynam neki. Nem egeszseges allapot, igy kezdodnek a sziv- es legzesi problemak, hasnyalmirigy, cukorbetegseg, a tulzott terheles miatt mozgasszervi problemak, izuletek, inszalagok konnyebben karosodnak, szoval ugy minden.

Ne hagyd vele a kutyat, ha nem muszaj, vagy beszelgess el vele komolyan, hogy ne tomje felesleges szarokkal a kutyadat.

jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen az a kutya falatkák, ami 400grammos egy doboz? Konzerv eledel?

És te mit adsz neki alapvetően?

jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ilyen száraz kutya falat

Mint a keksz olyan

400gramm egy doboz van benne vagy 50 db ilyen keksz mondjuk

Minőségi tápot konzervet kap mikor ezt Mikor azt

jan. 29. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, hát az nagyon durva!

Ne vegyél, akkor ha nincs otthon, nem tudja beetetni.

jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom tele van állati és növényi származékkal, tehát egy nagy hulladék az egész. Gratulálok anyukádnak, meg neked is, hogy ilyen szarokkal etetitek szerencsétlen kutyát. Abszolút nem kell ilyet adni, még 6 darabot sem, a kutyának.
febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!