Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két lány kutyát veszélyes...

Két lány kutyát veszélyes együtt tartani?

Figyelt kérdés
van egy törpeschnauzerem és szeretnék mellé egy labradort(természetesen mind kettő lány(lenne))összeverekednének?vagy hogy viselkednének egymással?
2010. okt. 24. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
jól, pláne, ha megneveled és ivartalaníttatod őket...
2010. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem de nyugottan
2010. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire tartasz a bunyótól, akkor vegyél inkább kan labit. Ugyanis kan a kannal, szuka a szukával verekszik.
2010. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

El se fogod hinni, nekem pont egy ilyen páros van itthon, csak nekem a labi volt előbb :D

A labrador nagyon alkalmazkodo eb, nem lesz vele semmi gond. Érdemes ivartalantattni, akkor még annyi sem.

2010. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha meg vannak nevelve és szocializálva vannak nem lesz semmi gond. Hülyeség mikor a gazdák arra fogják a kutyájuk agresszivitását, hogy jajj a szuka a szukával verekszik. Az enyém szuka és semmi baja más szukákkal, érdekes. Ha ügyesen neveled és összeszoktatod őket smemi baj nem lesz. Főleg, hogy egyik fajta se az agreszsivitásáról ismert.
2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem labi keverékem van, és tök jól kijön minden kutyával. Két hete vendégeskedett nálam egy kedves hölgy, lány goldene volt, valósággal meg voltak veszve egymásért az enyémmel, annyit játszottak!


Szerintem nem veszélyes a labrador mellé más kutya, akkor sem, ha mindkettő lány.

2010. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké,köszi a válaszokat!

akkor már csak rá kell beszélni a szüleim!;)

2010. okt. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!