Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem albérlőtársat találni, ha van 1 kis csivavám?

Figyelt kérdés

Nélküle nem akarok menni, mert a kis cukika az én szemem fénye, de muszáj lenne költözködnünk.

2 hónapos a drága, most hoztam el a szüleitől.


L20


2010. okt. 24. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Van. A lányokat szerintem jó eséllyel nem zavarja, legalábbis én csupa olyan csajjal laktam az egyetem alatt együtt, akik egyfolytában nyafogtak, hogy de szívesen tartanának kutyit :)

A főbérlő miatt nem lehetett amúgy, egyébként lett volna kutyánk :)

2010. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Úgy keress albérlőtársat, hogy a hirdetésben kikötöd, hogy csak olyanok jelentkezését várod, akik szeretik a kiskutyákat és nem zavarja, hogy együtt kell élnie vele. Szerintem társat biztosan fogsz találni, én úgy gondolom, hogy a kérdésesebb és nehezebb feladat az maga az albérlet keresése, sajnos én is tapasztaltam már, hogy nagyon sokan nem adják ki kutyás embernek a lakásukat. Hozzá teszem, nem tudom miért, szerintem az ilyen embernek életében nem volt kutyája, és belerögződött, hogy a kutya csak olyan lehet, aki bepisil/kakil, szétrág mindent, stb..
2010. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze h van :) Én is szívesen mennék a yorkimmal:D
2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:

Mindkét oldalról érdemes nézni a dolgot, bár kötve hiszem, hogy egy 2 hónapos kiskutyának bármilyen szinten "ellenérve" lenne a dologról.


Szóval igen, jó esélyed van találni albérlőtársat, a kutya mellett is.

2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem még előnyben is vagy. Én inkább választanék kutyásat, persze úgy, ha az én kutyám is jöhetne. Aztán ők ellenének, ha mi elmennénk bulizni :D
2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tennének világot a lakásban... :DDD

Legalábbis ahogyan az én drágámat ismerem, egyedül elvan szépen, de ha ott van másik kutya is, akkor rendezkedik játék közben. :)

2010. okt. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!