Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a csivavám fülével?

Mit csináljak a csivavám fülével?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes kis csivavám, már pár hetes kora óta szépen állt a füle, egészen mostanáig. 1-2 napja az egyik füle hátrafelé kezdett visszahajlani. Hallottam olyanról, hogy fogváltáskor ilyen előfordulhat, de szerintem az még korai lenne. Kálciumot adunk neki, ez elég, vagy kezdjem el ragasztani? Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de ez esetben más a helyzet, hisz neki már szép volt a füle. Vissza fog állni? Előre is köszi a válaszokat
2011. okt. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

én konkrétan a kérdésre nem tudok válaszolni, de mivel etetitek?

mert ha minőségi táppal, akkor a kálciumot felejtsétek el, mert csúnya károkat okoztok a kutyában vele! (rendellenes csontkinövés)

2011. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.


esetleg Dona gyógyszert adhattok ÁLLATORVOSI VÉLEMÉNYT KIKÉRVE, mert az porcépítő.

a fülében porc van, oda a kálcium amúgy sem kell.:)

2011. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első jól írja, megfelelő táp mellett semmi szükség a kalciumra, mert ha túl sokat kap, az sem jó. Én a biztonság kedvéért tennék rá ragasztást, ha nem sérült a porc a fülében, akkor biztos vissza fog állni hamar.

Egyébként fogváltáskor tényleg lekonyulhat, de az utána vissza fog állni magától. 10 hetesen viszont még korai lenne.

2011. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orijen puppy-t eszik. Eddig 2x kapott kalciumot, de akkor többet nem is adok neki. Holnap jön a doki oltani, akkor megérdezem tőle, amit javasoltál. Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!