Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy a kutya ne szökjön el?

Figyelt kérdés
Egy hete van kutyánk, akit ha kenelbe zárunk folyamatason vonyít. Viszont amikor elmegyünk, annyira ragaszkodik hozzánk, hogy többször átugrotta a kerítést stb. Nem akarjuk benti kutyának, és én a szívem szerint elektromos nyakörvet se szeretnék neki

febr. 7. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Megfelelő kerítés (befelé dőlő és megfelelő magasságú), és megfelelő mozgás, foglalkozás neki.

Tudom nehéz, nekem sem mindig megy, de igyekezni kell.

Én pl. 400 m2 telket ástam és alapoztam körbe, hogy ne tudja kiásni magát.

febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Rakjatok áramot a kerítésbe
febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
Börtönbe kell vetni!
febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem lesz jó vége!

Nem jó a befele dőlő kerítés meg a nyakörvet is vegyétek le róla ha ugrál nagyon mert tavaly a szomszédom kutyája pont így akasztotta fel magát..

Reggel ott találták meg kinyúlva!


Nem lehet hogy fázik?

febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A nagy Levin ***** válasza:
75%
Van direkt kutyáknak való villanypásztor. Nem túl drága, könnyű telepíteni és hatékony.
febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Meg kell kötni.
febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
A probléma jogi kérdésekt is felvet, ugyanis kötelességetek úgy tartani a kutyát, hogy az ne szökhessen meg. Tehát ez nem csak azon múlik, hogy sajnáljátok vagy sem. Egy ismerősömnek kiszökött a kutyája és valakit megijesztett az utcán, aki elesett, ezért igen brutális összegű kártérítést kellett fizetnie. És akkor mi van, ha esetleg meg is harap valakit. Vagy átmegy a szomszédba és ott megelégelik és csinálnak vele valamit.
febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

1. Villanypasztor. Parszor megcsipi, ami eleg kellemetlen, de nem lesz tole baja, es egy ido utan mar nem is fog probalkozni. Sima, egyszeru villanypasztor, es akkor elektromos nyakorv sem kell.

2. Normalis kerites, megfelelo magassag es beton alap.

3. Amikor nem vagytok otthon, megkotod futolancra, de ugy hogy a keritest ne erje el, mert akkor ugras kozben tenyleg felalasztja magat. Felo, hogy igy is vonyitana, szoval marad inkabb az elso ketto lehetoseg.

febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Le kell fárasztani.
febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

“1 hete van kutyánk”

Nekem 5 éve és egyszer sem szökött meg… Se árammal nem kellett veretni se láncra verni, se semmi. Szimplán gondozva van, meg van egy normális helye, ami alkalmas kutyatartásra.

Bocs de sajnálom a kutyát.

A belesz@rok mindenbe emberek akik az utcára engednek minden jószágot veszélyeztetve az állatot és a környezetüket, meg egész nyugodtan lepontozhatnak.

febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!