Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy a kutya ne szökjön el?

Figyelt kérdés
Egy hete van kutyánk, akit ha kenelbe zárunk folyamatason vonyít. Viszont amikor elmegyünk, annyira ragaszkodik hozzánk, hogy többször átugrotta a kerítést stb. Nem akarjuk benti kutyának, és én a szívem szerint elektromos nyakörvet se szeretnék neki

febr. 7. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként meg a kérdés nem a megkötésről szólt.
febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Én megvárnám, még valamelyik szomszéd megunja és megmérgezi.
febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Persze, magyarisztánban gerincmentesen így működik.
febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért mindenki a kutya nevelésével jön, meg láncra kötés meg stb. Jesszus. Ha nem tudja hova rakni a kutyát akkor ne tartson.

Nem mindenki viszi trénerhez meg tartja ölebként, de ha van egy normális kerítés akkor nem szökik el. Itt nem a kutyába kell észt verni, a gazdának kéne gondolkodni hova rakja.

febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm a normális válaszokat, a többire inkább mem válaszolok. Sajnos megkérdeztük a menhelyet ahonnan hoztuk, máshol is probléma volt ez, rendes magasságú kerítéssel, úgyhogy végül mivel más megoldást itt sem láttam se sehol, ezért elektromos "kerítés" nem tudom a pontos nevét, igen, én csak egy gyerek családtag vagyok nyilván nem én intézem, tehát ezt nem tudom, mielőtt jönne bárki nekem. Szóval ez lesz a megoldás, a válaszokat meg köszönöm szépen🥰
febr. 8. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!