Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg kötelező pórázon...

Tényleg kötelező pórázon sétáltatni? Akkor miért mondja egy csomó tréner, szakértő stb hogy ő sose rakna a kutyára pórázt?

Figyelt kérdés

[link]

Pl ez a csávó is, de rengetegen mondják hogy ősi kapcsolat, meg hogy állatkínzás nem tud szaglászni.


Egyszer pórázon sétáltattam mert itt sok az autó, és odajött egy másik kutyás ember hogy mi ez szamár hogy pórázon van a kutyám? Talán nem tudom megnevelni?

Oké hogy itt mindenki mindig írja a pórázt, de a való életben a legtöbben nem használnak, vagy kifejezetten ellene vannak és lenézik azt aki használ.



febr. 8. 11:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én egyébként úgy érzem, hogy a futtató a neveletlen kutyák gyűjtőhelye, mert sokan úgy vannak vele, hogy ugye nem kell póráz, ott a kerítés, úgyhogy nem gond, ha a kutya amúgy nevére sem hallgat és szarik rájuk :D persze aztán ebből vannak a balhék
febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem ide akart menni a futtatós válasz... :D
febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!