Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos állatriasztón...

Ultrahangos állatriasztón gondolkodom. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Az ok egyszerű: a szomszèdba került 2 nagy kutya, s minden hajnalban felcsaholják a kisgyermekünket. Próbáltam beszélni a gazdával, válasza: majd megszokja. Hát jó, akkor a szép szó sajnos nem opció.

febr. 12. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Mi a cél? A kertjükből/lakásukból nem tudod elriasztani a kutyát, legfeljebb irritálni fogja őket, és akkor meg még jobban ugatnak.

Ha gyakran ugatnak, akkor keressétek fel a jegyzőt, ugyanis a nyugalmatokat nem zavarhatja meg a szomszéd az egésznapos kutyaugatással. (Arról nem is beszélve, hogy megfelelően tartott kutya nem ugat egész nap)

febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem hogy miért állatriasztóra gondoltál. Nem fog elszublimálni a lakásból :D


Csinálj hangfelvételeket és videókat, majd irány a jegyző.


Övék a lakás vagy csak bérlők? A hangos bérlőktől azért könnyebb megszabadulni. Nálunk legalábbis egyszer a fél utcát zavarta a kutyás bérlő, a ház tulaja meg nem akart konfliktust és kirakta. 10 kutyája volt, képzelheted mit csináltak egész nap. Ha övék a lakás az más tészta, de az ő dolguk megoldani a problémát.

febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elemes semmit nem ér. Az akksis igen (az udvar távolabbi végébe húzódott a szomszéd kutyája)..viszont ez irritálja az ember fülét is.
febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Ugye az állatriasztó alatt az ultrahangos ugatásgátlóra gondolsz?
febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem arra gondol,ami riasztja a görényt,nyestet is. De sajnos nem jók azok sem. 10 méteres körzetben megőrülsz,ha bekapcsolod. És kicseszel azokkal a szomszédokkal is,akiknek nem ugat a kutyája. Jó lrnne tudni,hogy társasház v családi ház udvarral és hol vannak pontosan a kutyak.
febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Családi ház, udvarral. Cél az ugatás csökkentése lenne. Amúgy viszik sétálni, nagy baj nincs, de nem akarunk minden hajnali 5kor erre kelni, remélem, ez érthető.
febr. 12. 11:05
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Beparkolsz elé a kocsiban a riasztóval,ami akksiról megy. Valamennyire hatásos.
febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja, és kertváros, erdő szélén, itt igazi csend volt évekig, pár távolabbi kutyával, erre ide lett telepítve a két felnőtt eb. Amúgy a gyermekünk szenzoros, auti gyanús. Az is igaz, hogy gyermekkorom óta nem vagyok kutyabarát (macskám van, nincs is ezzel problèma).
febr. 12. 11:10
 9/27 A kérdező kommentje:
És igen, ultrahangos ugatásgátlóra gondolok, azt is csak időszakosan üzemeltetve, nappal elviselhető.
febr. 12. 11:15
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

Egész éjszaka ugatnak a kutyák? Vagy csak van egy-két vakkantás?

Érdekesek a szülők sokszor, főleg a fogyatékos gyerekek szülei. Elvárják, hogy minden és mindenki élete csak a gyerekük körül forogjon.

febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!