Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves pitbull keverék...

15 éves pitbull keverék (benti) miért pisil 2 óránként éjjel-nappal?

Figyelt kérdés

A gazda nem viszi orvoshoz. Inkább leviszi éjjel is,meg felmos. És panaszkodik nekem.


Mondtam neki, hogy talán elvihetné orvoshoz. De nem akarja. Gondolom nem akar fizetni. De állítólag imádja azt a kutyát. Akkor miért nem??


Olyan kérlelő szemekkel nézett rám az a kutya...lesunyt fejjel...biztos, hogy beteg.


Vagy már ez a vég lenne?


febr. 15. 03:45
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nyarfalevel,iglicgxoker,aranyvesszo,csalangyoker,kisvirsgu fuzike omlesztett gyogyteakat vegyen es follalja 1 percig aztan a foztjebe keverje szurve a kutyanak. Malunk is bevalt hugyuti problemakra!!! Bullok ok is
febr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez eddig oké, én is használok gyógynövényeket.

De ameddig nem tudja, mi a baja...addig hogy kezelje??

febr. 15. 05:21
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg a doki lenne a legjobb :/ Lehet szimplán felfázott és gyenge hozzá a szervezete, hogy magától kijöjjön belőle és pár bogyóval megoldható lenne.


Én ilyenkor kamillateát szoktam adni a kutyáknak, ártani nem árt, de nem fűznék hozzá sok reményt egy hónapok óta húzódó gyulladás ellen.

febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy 15 éves kutyusnál már tényleg bármi lehet. Jó lenne kezelést kapnia mielőbb.
febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Kb, 83 éves a kutyád, hamarosan itt az idő nálla :(

[link]

febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
15 év nagyon sok, főleg nagytestű kutyánál. Szerintem ez már az öregség lesz nála inkább. :/
febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez lehet akár inkontinencia is, de egy Cushing vagy más endokrin betegség is (diabetes mellitus) is befigyelhet.


Ezeken a gyógynövények meg a kutyaimádat nem segít, csak az orvos.


Miért nem viszi orvoshoz? Azért mert nem érdekli, nem akar rá pénzt költeni, és a szemében ez a kutya nem egy érző lény, hanem csak egy játék.

febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert 15 éves, és vszeg beteg, azért.
febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az enyém. Akkor már dokinál lenne.....
febr. 15. 08:42
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

15 éves matuzsálem korában már a doki sem tudja megfiatalítani.

Megöregedett, és már nem olyan rugalmas és nem olyan tágulékony a hólyagja, mint fiatal korában.

Örülni kell, hogy szellemileg még ép, és ki akar menni.

febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!