Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus lehet jack russell...

Ez a kutyus lehet jack russell terrier - beagle - tacskó keverék?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ahogy az utolsó képen is látszik, ugyan alacsony, de nem kimondottan kicsi :) 12kg körüli


jan. 27. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én semmi Beagle-t nem látok benne de ki tudja :)
jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Beagle nincs benne egy deka se :D tacskó, jack russel és valamilyen ismeretlen további felmenő:D
jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Lehet benne akár beagle is, ha mondjuk csak 25%-ban, vagy kevesebb arányban, akkor az nem nagyon fog látszódni a külsején. A tacskó és jrt sincs 10 kg felett, úgyhogy valami nagyobb fajtának (vagy keveréknek) kell benne lennie. Tacskó tuti van benne.


Ismerek tudottan tacskó - yorki - spicc keveréket. A spicc felmenőt nem mondtam volna meg soha, külsőre teljesen a tacskó dominál, csak nem olyan hosszú a gerince.

jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tacskó +vmi,de hogy mi azt senki nem mondja meg.De se jack russell se beagle.Ez egy sima korcs kutya.
jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
4-es vagyok.De attól még szerethető kis vakarcs.Ő ilyen lett na.
jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!