Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A befedezett szuka kutya...

A befedezett szuka kutya gazdájának akkor kell csak fizetnie a fedezőkan tulajdonosának, ha már megtermékenyült a kutyus, vagy így is, úgy is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak akkor, ha megtermékenyült a kutya.
2010. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor át is verhet :D Nem??

Ha azt mondja, hogy nem is lettek kölykei.. :S

2010. okt. 24. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában fele előre. Aztán elmész örömködni, ha megszülettek. Akkor jár a másik fele.
2010. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még olyannal akit átvertek volna, úgyhogy erre nem is gondoltam.:)

De azért ilyesmi elég nehezen fordulhatna elő, hisz a lebukásveszély elég nagy, nem?:)

2010. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én már láttam ilyet. Nem velem esett meg, de előfordult. Persze, ilyenkor a kan gazdája is kicsit megérdemli, mert miért nem megy el megnézni?

Végül is az emberek között van rendes, meg kevésbé rendes. Miért a kutyások lennének kivételek?

2010. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy szerződést írtok, amiben világosan benne van, hogy mi van ha nem születik kiskutya, mi van ha csak 1 születik és mi van ha több. Te megveszed a fedeztetési jegyet, odaadod a szuka gazdájának aki majd az alombejelentővel együtt beküldi a MEOE-nak, hogy a kiskutyák is törzskönyvezve legyenek.

De mivel ezeket nem tudtad, valószínűleg nem is TK-s a kutyád, nincsenek meg a szűrései, nincsenek kiállítási eredményei és nics tenyészszemléje sem, úgyhogy inkább ne szaporíts!

2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan neki mindene, egy diszplázia szűrése nincs még. Csak még sosem csináltam ilyet :)
2011. aug. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!