Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok szuka és kan kutya...

Mondanátok szuka és kan kutya neveket?

Figyelt kérdés
golden retrievert szeretnék és nem tudom hogy milyen nevet adjak majd neki. ja, és nem tudom hogy milyen nemű lesz. előre köszi a válaszokat.
2011. okt. 18. 15:50
 1/7 anonim válasza:
Oszkár,Pamacs,Drága,Sziszi,Lucky,Hipergő,Bigyó
2011. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Alba. Szerintem gyönyörű kutya név (kan). :)
2011. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szuka: Lili, Lulu, Daisy, Minnie, Kleo, Pötyi, Puppy, Muffie, Smiley

Kan: Marci, Astor, Mex, Zeusz, Roger, Jakpot, Vegas, Mikro, Joey, Tequlia

2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen béna magyar neveket (már bocsi) akarsz adni a kutyádnak, csak írd be a google-ba hogy kutyanevek, ott majd találsz. Nem mind béna, pl. az Alba az nekem is tetszik, de nem is igazán magyar. De az már milyen kutyanév, hogy Marci, Pisti, Pötyi meg ilyenek? Elmondom az én összes kutyám (tenyésztjük őket) nevét: Zeta, Ala, Alfa, Aletta, Amarillis, Bori, Bella, Creta, Chira, Corvette (német dog szukák), Ahilles, Alfonso, Bernd, Blinki, Bíbor, Beethoven, Cronos, Ciproc, Dobi (német dog kanok). Most van egy Ferdinánd - Ferdinek hívom - nevű boxer kanom is, de nem én neveztem el így. Ezek a nevek is tetszenek: Aloe, Afrika (szuka). De te döntsd el, neked tetsszen! :)
2012. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a szuka kutyánk neve: Dézi vagyis Daisy ,Áriel

kan:frakk,öcsi,fickó

2012. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szuka: fini fifi süti bessi molly roxi lili lilu lola szuzi

kan: mogyi szotyi vezuv argosz borisz admirális(admó) rex fox

2012. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!