Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon vannak amerikai...

Magyarországon vannak amerikai pitbull terrier tenyésztők?

Figyelt kérdés
Főként nyugat-magyarországi tenyésztők érdekelnének. Őrző-védő feladata lenne a mi mostani kutyánkhoz hasonlóan, de őt még évekkel ezelőtt Kelet-Magyarországon szereztük.

febr. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Nyíregyházán élek. Tiszavasváriban van tenyésztő. De ez nagyon nem Nyugat-Magyarország

..

febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, van. Nem sok, de van!
febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A tiszavasvári hirdetést láttam, nagyon tetszenek a kicsik

Nem akarok olyan sokat utazni, mert egy ilyen csöppnek mondhatni kínzás diszkomfortosan utazni több órát.

Már írtam egy székesfehérvári kennelnek is. Folyamatosan posztol, de cseszik visszaírni az emberke.

Nem hittem volna, hogy ilyen rohadt nehéz kutyát találni. :/

Köszönöm az eddigi válaszokat, majd csak sikerül valakit találni

febr. 18. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj 1x kell utaznod.


1es válaszoló vagyok.

Én úttalan utakon, 40 centis hóban mentem Bodrogkisfaludra a mudimért. Többször majdnem elakadt az autó. De 14 éve volt, és azóta van egy tökéletes kutyám, aki 15 éves lesz az év végén. (Én nem kennelből vettem,hanem juhásztól. Nem bánt meg.)

febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nem bántam meg
febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megoldódott köszönöm

Nem jó helyre írtam a tenyésztőnek, nem látta az üzenetem

febr. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!