Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik amerikai staffordshire...

Melyik amerikai staffordshire terrier tenyésztőt ajánlanátok? Fontos, hogy egészseges és igazi karakteres, amstaff jellemű kutyát szeretnék.

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Magyar "Amerikai Staffordshire Terrier"TENYÉSZTŐKNEK/KENNEL TULAJDONOSOKNAK - nevezetű facebook csoportban tudsz válogatni. Ott a legjobbak vannak.
2022. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Mire kell?
2022. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Plusz egy a tiger tattoosra. Tőlük származik egy kutya amelyik egy erdős kirándulás során megvédte a gazdáját egy vaddisznótól. A kutya elég nagyot kapott, de szerencsére megfelelő ellátásban részesült és felépült. Szerintem valami ilyesmire gondolsz amstaffos jellem alatt 😉


Illetve még a carters king kennel, ami nagyon magas minőségen működik, a tenyésztő csaj pedig korrekt és látszik hogy szakavatott.

2022. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy vaddisznó nekiment az embernek? Véletlenül sem a kutya volt szabadon, és az ment neki a vaddisznónak aztán így lett beállítva? 👀
2022. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, bár élénk a fantáziád.
2022. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
5-ös, én is leírtam azt a csoportot, ahova csak neves kenneleket engednek be, azt is lehúzta 3 agyhalott. Nem kell ezzel foglalkozni. :D
2022. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Markovstaff kennel. Onnan van a kutyank. Elmondod nekik mire kellescolyat adnak!!! Minden igenyre van kutyajuk!!

Van elonevelt nyakorvhoz porazhoz es setahoz szoktatott kutyajuk is!!!! Meg felnottek.


Irj nekik fosbukon bemutatkozo levelet,hol lax,miben,mit dolgozol,mennyit lennel a kutyaval,hol tartanad,mivel etetned,mennyit milyen gyakran es mit sportolsz vele EGYUTT.


Felelos tenyeszto visszaveteli nyilatkozattal a szerziben. Imadjak a kutyaikat.

2022. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, amik a kérdésre jöttek
2022. dec. 6. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Beirtam h tiger tattos erre vmelyik f@sz kitortotte a valaszt


Amugy meg még of fianna. Megfizethetetlen, de a szolut vilagszinvonalu kutyaik vannak.

2022. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tündér tattos!! The Best!
2022. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!