Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vihetem a kutyát Siófokon?

Hova vihetem a kutyát Siófokon?

Figyelt kérdés
Nyáron Siófokra megyünk nyaralni. Először van benti kutyám, aki természetesen jön velünk. Tapasztalatlan vagyok a rá vonatkozó szabályokra. Van-e olyan hely Siófokon, ahol be tudom vinni a vízbe? Tudom, hogy nincs kimondottan kutyás strand, de olyan hely van-e, ahol nem büntetnek ha beviszem. Illetve a szabad strandokon, a kutya lehet-e parton, vagy sétáltathatom-e ott. Láttam, olyan kutyabarát szállásokat, amik közvetlen a parton vannak, de partra már tilos kutyát vinni? Vagy csak vízbe vinni tilos? Illetve a Petőfi sétányon sétáltathatom-e a kutyát? és az ott lévő parton/kikötőnél?

febr. 22. 11:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Sajnos Siófokon nincs kutyastrand, és büntetnek is érte. Viszont! Balatonföldváron van kimondottan kutya strand, szuper hely, érdemes elmenni. Szállás illetve étterem rengeteg van Siófokon is, ami kutya barát. :) A parton is nyugodtan sétáltathatod, a sétányokon is, kb bárhol csak legyen pórázon.
febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon a fonyódi kutyastrand nagyon jó, csak ajánlani tudom.
febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Május 15- szeptember 15 között ami kijelölt strand oda nem lehet levinni. Ami sima partszakasz ott lehet sétálni vele. Petőfi sétányon lehet de a bulik miatt tele van üveg szilánkkal általában. Mellette ott a Jókai park nagy füves terület.
febr. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!