Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltál már kutya születésna...

Csináltál már kutya születésnapi bulit vagy voltál ilyen bulin a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
márc. 2. 01:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem,nem is voltam,nem is leszek.Ez valami borzasztó buta dolog lehet,buta emberekkel.
márc. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
A cicáinknak szoktunk, de csak mi vagyunk ott, akik velük egy háztartásban élünk. Szoktam sütni tortát (ember 🤣), a cicák meg kapnak valami kis extra nasit vacsira, meg valami játékot. Nem toljuk túl, de családtagok, megünnepeljük őket. 😊
márc. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6%

Szánalmasok akik "megünneplik".

Azok a buta állatok szerintetek tudják mi van?

márc. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm eljött hozzánk vidékre a kutyájával és azt a napot kineveztük a kutyája szülinapi bulijának. Ott voltak az én kutyáim is, túráztunk egyet a környéken, rengeteget rohangáltak és az udvarban meg kaptak házi készítésű kutyáknak való tortát jó nagy távolságra egymástól.

Nem vagyunk annyira defektesek, hogy azt hinnénk, hogy a kutya majd követi a szülinapját vagy érti egyáltalán, hogy mi történik. Inkább az volt a motiváció, hogy találkoztunk a régi barátnőmmel, túráztunk egyet és a kutyák is boldogok voltak, mert mozoghattak, begyűjtötték az új szagokat, szaladgáltak és még valami különlegesebb kaját is kaptak.


1-2 éves korukig a babák sem tudják, hogy mi az a szülinap, névnap, keresztelő, karácsony, húsvét mégis megtartjuk nekik.

márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Csináltam. Volt darált húsból torta a kutyáknak, az embereknek meg pia. Tök mindegy, hogy "a kutya nem tudja, hogy születésnapja van", nekem attól még ünnep minden nap, hogy velem van és megérdemli, hogy egy évben egy nap csak róla szóljon.
márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%

Modern idők járnak, gyerek már nem kell senkinek.

A kutya az új gyerek.

márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Se a kutya, sem a macska nem szeretik a hangos zajt és a nyüzsgést, amivel egy buli jár.
márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

Az állatkertben is szokott lenni hasonló, igazából emberek csinálnak ennél ostobább dolgokat is.

Szellemekben hisznek, idegen űrlényekben. Sátánban, vallásos bolondságokban, ezotériában, átokban, jóslásban és szerelmi kötésben.

Bodri Kutya születésnapja legalább értelmezhető.

A kutyák ugyanis megérzik a szellemeket és az űrlényeket biztos.

márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Konkretan bulit neki nem csinaltam, de megemlekezunk a szulinapjarol, mindig kap valami extra nasit. Es gyerekem is van 6-os 😙

De egyebkent bulikon vett mar reszt, mert szoktunk neha tartani otthon, persze nem a kutya miatt. Imadja, ilyenkor mindenkitol begyujti a simiket :D

márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

A 3. és a 6. válaszoló, olyanok vagytok, mint a drága nagymamám, amikor csak miatta van ott az egész család, miatta jön haza mindenki és benyögi, hogy senki nem szereti, mert mindenkinek van kutyája 😂 keressetek valami örömöt az életben, mert ez így keserves lesz 😂


Kérdésre válaszolva… Nem csinálunk bulit, de valami játékot és különleges kaját kap, tortaformába. És róla szól a nap (elvisszük kirándulni, túrázni). Hogy borzoljam a kedélyeket.. a szülinapi torta mindig lazacot is tartalmaz! Sőt külön elvisszük a kedvenc fagyizójába, ahol a legdrágább kutyafagyit kapja! 😱🤣

márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!