Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutya ajándékok?

Jó kutya ajándékok?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt kutyám, de a barátnőm kutyájának nemsokára születés napja lesz, meg vagyok aznapra hívva, és nem tudom mit vihetnék a kutyának aminek örülne is.

Egy hosszúszőrű német juhászról van szó egyébként.

Akinek van nagy kutyája, mit tanácsoltok, mit szeret a kutyátok?



2021. jan. 23. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsákmányos a kutya? Szeret játszani, labdázni? Mennyit szánnál rá kb?
2021. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Állatboltokban lehet kapni kutyáknak készített csokis jutalomfalatot. Ezzel nem lehet mellé nyúlni, minden kutya szereti az édeset, és ezt meg is ehetik. Enyémek imádják. De ha szeret rágni, vannak szintén állatboltokban nagy csontok, amikkel sokáig elvan. Ha mozgékony akkor persze bármilyen frizni, labda stb is jó lehet.
2021. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :)

Játszani szeret plüss figurákkal, de már van neki 2 is, szóval az kilőve :|

Az árát nem gondoltam át, nyilván hogyha a tökéletes ajándékot megtalálnám, kérdés nélkül elhoznám.

A csokis jutalomfalat jó ötlet :)

2021. jan. 23. 21:08
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Kutyának szülinapi buli??? Atya ég! Én is szeretem az állatokat, de nem túlzás ez?
2021. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
4 én is bebaszok a kutyám szülinapján. Meg kell mindig találni az indokot, hogy jól érezzük magunkat.
2021. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én jutalomfalatot nem vennék, az nem olyan nagy "szám".

Igazából játékból sosem elég, ha szeret apportozni, én mondjuk egy kongot hasznosnak gondolok, sokféleképpen lehet használni. Ere gondolok:

[link]


Ha kajás téren akarsz maradni, én inkább valami természetes nasiban gondolkodnék, ami sokáig lefoglalja: szárított marhalábszár vagy agancs.

2021. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 😂👍🏻


Ez nem születésnapi buli lesz, csak meg lettem hívva aznapra. (csak én leszek megyek egyedül)


Valamint köszi a további tippeket :)

2021. jan. 23. 21:18
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
vegyél neki csirkecombot, nagyon fogja értékelni! ^^
2021. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Huh, már azt hittem buli lesz a kutyának. De akkor ok.
2021. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha az én kutyámnak hoznál csokis jutalomfalatot, egyenesen menne a kukába, amint kiteszed a lábad, és ezzel nem vagyok egyedül. Ennyit arról hogy nem lehet vele mellélőni.

Játék, plüss viszont minden mennyiségben :)

2021. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!