Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy palotapincs...

Mennyibe kerül egy palotapincsi? Milyen a jelleme? Könnyen tanítható? Ugatósak?

Figyelt kérdés
Törzskönyvre nincs szükségem.
2010. okt. 25. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem törzskönyves kutyát veszel, akkor nagy az esély rá, hogy beteges vagy ideggyenge kutyát kapsz, ami ráadásul valószínűleg keverék is.

Egy törzskönyves kutya ára 80ezertől indul, ennél csak többért kapsz. De szerintem nézz körül menhelyeken, hiszen ha nem fontos a törzskönyv, akkor ezek szerint nem fontos, hogy fajtatiszta legyen.


Egyébként pontosan melyikre gondoltál? a pekingi palotakutyára: [link] vagy a tibeti spánielre: [link] ?

Mert nem mindegy, és a természetük is különbözik kicsit, és a tibeti spániel amúgy elég ugatós, de csak okkal ugat (kaputelefon cseng, idegen jön, ilyesmik, de ilyenkor mindig nagyon hangosan nyomja, tapasztalat...)

2010. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen tenyésztőtöl vedd a kutyust.Én anno 4 éve 75 ezerért vettem törzskönyvvel, de ha neked nemfontos a TK akkor ajánlom , hogy nézz körül a menhelyeken. Van a pincsim mellett 3 menhelyi kutyám, és állítom sokkal ragaszkodóbbak mint a pincsi..ő is szeret, de a menhelyi kutyák nagyon hálásak , lesik minden mozdulatomat..ha hazaérek a munkából már mindegyik ugrál rám az előszobában...minimum 20 percig nyalogatnak puszizkodnak , örülnek nekem :) Én aztmondom NE VEGYÉL KUTYÁT. FOGADJ ÖRÖKBE:) nagyon szomorúak a menhelyen a kutyák..sokszor embertelen körülmények közt tartják őket..kicsi ketrecek , több kutyával vannak együtt. sétálni keveset viszik őket..irány a menhely ha jót akarsz tenni:)
2010. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és az utolsó kérdésedre nem válaszoltam..hát az enyém nemnagyon ugat inkább nyekereg:D:D csináltunk olyat , hogy elkezdtünk tutulni tesómmal:Da kutya meg jobbra balra fordítgatta a fejét..próbálta utánozni de csak ilyen nyekeergést tudott produkálni. nagyonviccesvolt:Dmintha beszélt volna komolyan...aztán egyre többször elkezdte ezt a nyekergést..ha látta hogy adom neki a kaját akkoris..sokszor visszapofázik a kis szemtelen:D
2010. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!