Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szőrébe bele ragadt...

A kutyám szőrébe bele ragadt a rágógumi. Hogyan szedjem le? Nem engedi, hogy ollóval levágjam.

Figyelt kérdés
Vagy egy idő után lekopik róla?
2010. okt. 25. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Magától nem hiszem, hogy lekopik. De az én kutyám akkor engedi, hogy ollóval közelítsek felé, amikor nagyon álmos, vagy éppen akkor kelt.:D
2010. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mélyhűtős módszert ezúttal nem javaslom...
2010. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy "nem engedi"?

Ő a kutya, te pedig a gazdája.

Megkérsz valakit, aki egy nagyobb plédbe, vagy bármibe betekeri a kutyát. Csak ott marad hozzáférhető, ahol vágni akarod.

2010. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi?? Ki a főnök, Ő vagy Te???
2010. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem enegedi akkor cselessen kell...,simogatod közben ott a kezedben az olló és nyissz!Amúgy helyieg hova ragadt a rágó a szőrén(hát,fej..)?
2010. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hell-ikon ***** válasza:

Seb benzinnel próbáld.

Nem biztos, de bejöhet.

Vagy alkohollal.

2010. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok főnök, csak egy szerető gazdi .... :) A kutyám egyik alap természete a makacsság, ez ellen nem tudok mit tenni és 60 kg. Az biztos, hogy nem lehet lefogni, már próbáltuk mikor begyulladt a füle ..., azt végül is sikerrel kipucoltuk, de erre is külön tréningezni kellett, vagyis a második fülgyulladást tudtuk otthon pucolni.
2010. okt. 25. 19:00
 8/13 A kérdező kommentje:
A könyökébe ragadt, ahol teljesen rövid a szőre, ollóval is nehezen lehetne levágni, hát még így, hogy állandóan elkapja. Próbáltam már mindent és persze, hogy simogatom, meg minden, de tudja, hogy mire készülök. :)
2010. okt. 25. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretni lehet -sőt kell is- de okosan.... Nagyon nagy hiba egy ekkora testű kutyánál, hogy nem hagyja neked az ilyen dolgokat...
2010. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

60 kg?Akkor 2 lábra állva lehet nagyobb mint Te kérdező...:D

Ha a hóna alja alatt van akkor próbálj meg a fejeddel közel férkőzni a rágóhoz és kirágni valahogy a szőréből...

Jobbat nem tudok!

2010. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!