Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy deríthetem ki, hogy kié...

Hogy deríthetem ki, hogy kié volt a kutya?

Figyelt kérdés
Faluban elütöttem egy kutyát, és összetört a céges furgon lökhárítója. Az állat nem élte túl, mire kiszálltam már meghalt, és a kár 80e. Egy fiatal pár (talán 18alatti) volt a szemtanú, ők helybeliek, de nem tudták megmondani, hogy ki a gazda és honnan szabadult ki a kutya. Kb 20 percig kerestem a faluban a gazdát, de nem találtam, mindenki tagadta, hogy az övé lenne és tovább kellett menjek. Végül az én fizumból fogják levonni a javítási költséget, amit nem vagyok hajlandó benyelni egy felelőtlen gazda helyett.

márc. 11. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát így már utólag nehezen. Esetleg ha még nem vitték el a tetemet, mert mondjuk ma reggel történt, akkor chipolvasóval a gyepmester meg tudja nézni, hogy van-e benne. Bár nem hiszem, akinek annyi esze nincs, hogy vigyázzon a kutyájára, az valszeg chipet sem fog bele rakatni.
márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#2 mit vergődsz, ha nem ismered a körülményeket?! Útszéli bokorból ugrott elő, mincs az az ember, aki elkerülhette volna!
márc. 11. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es, pattoghatsz, de ott kezdodik a sztori, hogy a kutya mit keresett az utcan ugye. A kerdezonek teljesen igaza van es abban is, hogy meg akarja keresni a gazdat.
márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy állatorvoshoz (bármelyikhez a környéken), és megnézeted, van-e benne chip. Minden állatorvosnak kell, hogy legyen chipolvasója.

Ha van benn chip, akkor egyszerű a dolog, ha nincs, na akkor jön az, hogyha ez egy kis falu, akkor a falubeliek közül sokan ismerik(ismerhetik, ismerhették - ha megmutatod egy két idősebb embernek, biztos lesz, aki felismeri, hacsak nem valami betelepült, frissen odaköltözött személy kutyája.

márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
2 tipikus cigány mentalitás
márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs meg a tetem akkor ahogy írták állatorvos. Ha nincs chip akkor bukó, szarnak-kárnak nincs gazdája.
márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt be kell nyelned. Nem lesz meg a gazdi. Ha meg is lesz, nem lesz belőle pénzed.
márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt bebuktad
márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért vonják a fizetésedből? Ilyenkor hol van a biztositó?

(Egyébként, utólag okos vagyok, de baleset esetén rendőrség, jegyzőkönyv felvétele. Ilyenkor is.)

márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
#9 Nálunk is, ha céges kocsit vezetsz és balesetezel, akkor az önrészt te fizeted.
márc. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!