Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit lehet sétálni egy...

Mennyit lehet sétálni egy komondor kiskutyával?

Figyelt kérdés
10 hetes múlt, nem akarom nagyon megterhelni az ízületeit, mennyit lehet sétálni vele, amíg ilyen kicsi?

márc. 9. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Eleinte 3x 10 perc naponta. Aztán ahogy idősödik, növekedik, fokozatosan egyre többet.
márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Amikor lefekszik akkor fáradt el, amíg nem fekszik le addig hagyjad szaladgálni.
márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak tudod, ahol lefekszik, onnan még vissza is kell sétálni még egyszer annyit. :D
márc. 9. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem más fajtám van, én azt követtem, hogy ahány hónapos, annyi km-t mehet max naponta, de van olyan tábor, akik azt mondják, hogy ahány hónapos, annyiszor 10 perc. Meg persze olyanok is vannak, akik csak "érzésre" határozzák meg.
márc. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 hetesen hoztuk haza a kutyát, 1 hétig még csak bemelegítő köröket tettünk, 1-2, majd 2-3 km-t, de simán bírta, úgyhogy 1 hét múlva már 7km-es köröket tettünk vele. Még csak pihenni sem akart megállni, élvezte a természetet.
márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkapta már minden oltását? Amíg nem, addig ne vidd sehova.

Nyílván kölyök kutya nem fog több kilómétert lesétálni és nem is kell neki. Az én kölyökkutyám például nem is akart eleinte sétálni, 2 méterenként leült. Eleinte csak a házat kerültük meg, pisilt, kakilt. Aztán olyan 15-16 hetes volt, mikor először elvittük kirándulni, simán lesétált 4-5 kilómétert is.

márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugi amikor lefekszik utána még tud ~ ugyan annyit sétálni mint amit addig megtett! Ha meg nem mert gyakran leül, fekszik akkor felemeled és haza viszed az öledben. Addig is magadhoz ölelheted ezt a kis édes kölyköt.
márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár azért az izzasztó. 10 hetes kutya 10-13kg, 3 hónaposan pedig már 15-17. :)
márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!