Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv mindenkinek.Kutyám tegnap...

Üdv mindenkinek.Kutyám tegnap éjjel valamikor megevett egy távirányított pontosabban darabokban mert nem az egész most zöld fekete darabok is távoznak a kutyából 1-szer már hasmenése is volt.lehet bármi baja?Dr.úr azt mondta 10/9 átmegy a kutyákon.

Figyelt kérdés

Ellemeket nem ette meg Állatorvos azt mondta 10-9 szer simán átmegy rajtuk

Lehet valami baj még? Vagy fellélegezhetek? Pedig mindig mindent elteszünk Több mint 24 óra eltelt.Most kint voltam jó kedélyű játszottam vele



márc. 11. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja!
márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BécsiFehér ***** válasza:
Nekem a macskámnak volt bélelzáródása, hetekkel azután, hogy lenyelt egy Kinder-tojás gumifigurát (gondolom, addig a gyomrában volt). Műteni kellett, csak akkor derült ki, hogy mi okozta?
márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még pár napig ürülhet, de ha már megindult, nagy eséllyel átmegy minden, semmi sem akad el.
márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!