Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyakdugo tavozasa ha darabok...

A nyakdugo tavozasa ha darabokban jon milyen?

Figyelt kérdés
Ma mikor el mentem a mosdóba lattam a wc be mintha két kis alvadt vérdarab lett volna barna . Nagyon pici volt de látszódott. Reggel óta pedig ráz a hideg mintha lázas lennék. Meg mértem de nem vagyok. 39hetes vagyok. Bocsi az undi leírásért
jan. 26. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem rázott a hideg, nem éreztem semmi különöset.

Nekem törlésnél maradt a papíron kb 4-5 alkalommal kisujj körömnyi zselés, barnás/átlátszóbb, sűrűbb cucc.

jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat ez nem látszott zselésnek de majd kiderul pár nap múlva ha tovább jön. Köszönöm a válaszod 😊
jan. 26. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint az ovus nyák, csak voltak benne ilyen kis véres csíkocskák. Nekem sem volt hidegrázás, mondjuk nyár volt mindkétszer. De a 36. héten távozott, és csak a 41.-en szültem, úgyhogy ha ez a nyákdugó, az sem jelenti sajnos feltétlen, hogy jön a baba.
jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!