Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfazhatott a kutyam?

Megfazhatott a kutyam?

Figyelt kérdés
Idos 14 eves kutyam tusszog es szorcsog. Ahogy levegot vesz es kifujja ilyen horgos taknyos hangja van. Eves kozben is amikor kifele fujja a levegot. Halistennek etvagya van es halistennek a kedve sem olyan levert. Kozepesen hosszabb szoru. Viszont valoszinu tavsi keverek es igy rovid labu. Es a nyakan es a hasan ebben az idoben vizes lesz a szor es eleg nehezen szarad. A szel meg fuj.. felek h ettol megfazhatott? A helyukon vastagon van szalmazva. Elkezdtem adni neki gyogynovenyes porokat. Vitaminokat immunerositoket gyulladascsokkento hatasuakat. Mellette daganatos is szegenykem. A doki azt mondta joindulatu de nem merjuk muteni mar az o koraban. Termeszetesen ma delutan visszuk az allatorvoshoz csak erdekelne h mi lehet ez esetleg massal fordult e mar elo ilyen es h mi lenne a teendom vagy mit tehetnek h jobban legyen es ez elmuljon neki? Tippek tanacsok ki mit ajanl? Mindent fogadok! 🥺

#kutya #Tuneteg #Tusszog
márc. 13. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd az orvos elmondja. De az se tesz tul jot, hogy kint tartod.
márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy amúgy is beteg tacskó keveréket miért tartasz kint?
márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nem erzi jol magat bent. Vilageleteben kint volt. Termeszetesen tobbszor probaltam mar h behozom es bent tartom. De egyszeruen csak keresi a helyet. Es nyugtalan. Van kint egy hatalmas fabol keszult kunyho. Annak is teljesen vastagon szalmazva az alja. Szelvedett es rendesen mint egy kishaz. De egyszeruen nem marad meg bent. Sem ott sem a hazban. Kenyelmetlen neki jarni a csempen es a parkettan is. Ott all az ajtoba. Amint nyilik rohan is ki az ember laba mellett. Vagy ez ne erdekeljen es hozzam be?
márc. 13. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyám megfázott (torokgyulladás), úgy vettem észre, hogy azon kívül hogy lehangolt volt, köhögcsélt ivás után.
márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En kohogni nem hallom. Csak hapcizni meg h igy mintha szipogna csak nem befele hanem kifele fujja. Itt nalunk 17:00tol 19:00ig rendel a doki. Viszem fel. Csak gondoltam erdeklodok kicsit hatha volt ilyen massal is es h nekik mi segitett
márc. 13. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit. Bekuldtek ma vervetelre egy masikhoz ugyhogy ma delutan ujra megyunk
márc. 14. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!