Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrhullás,kutyaszag hogyan...

Szőrhullás,kutyaszag hogyan csökkentsem?

Figyelt kérdés

Szőrhullás:


2hónapja van nálunk a kutyusunk. Olyan 2hete kb mindenhol ott a szőre. Előtte nagyon mérsékelt volt.

Tudom most van a szőrhullós időszak...azthiszem...meddig tart? Vagy mostmár mindig ennyire fog?

Hogyan tudnám csökkenteni? Valami tipp a takarítására? (Naponta porszívók,esetleg az a ragacsos henger jobban használna pluszba?)


Kap vadlazac olajat, lenmagolajat,sörélesztőt,csipkebogyó port (valamelyik tudom,hogy jó erre)

Valami más kiegészítő,ami erre jó?



Kutyaszag:


Van amikor nagyon megcsap. Van amivel ezt is lehet mérsékelni? Kinek milyen módszer vált be?


Próbáltuk a kókuszolajat,de attól borzalmasan zsíros lett a szőre és nem is volt illatos...:( (pedig 3x próbáltam másfajta arányokkal.)


Igeen tudom,hogy a kutya ezzel jár (mielőtt bárki írná).

És neeem, nem baj ha ezekre nem találok megoldást. De azért ha valakinek valami van szívesen meghallgatom :D


márc. 21. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha két hónapja van nálatok, hogy adtál neki eddig ennyi kiegészítőt..?
márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#9 Ahogy írtam,az sem baj ha semmit nem tudok változtatni. De attól még érdekelne hátha tud valaki tippet adni. De máskor ne ilyen haszontalan kommentre pazarolni az időd.



#11 a csipkebogyót folyamatosan kapja. Kapott hozzá 2 hétig kb sörélesztőt,utána 3 hétig lenmagolajat. Most vadlazac olajat kap

márc. 24. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de leírom a tapasztalatunkat: elkezdett korpásodni a rövid szőrű növendék kutyánk szőre, főleg a keresztcsontjánál és a szokottnál erősebb kutyaszaga lett. Nem vakaródzott, a szeme nem volt piros, a hajlatok bőre sem, de mégis allergiára gondoltam. Az egyetlen változás az volt, hogy az öreg kutya elkezdte meghagyni a tápját, neki pedig megengedtük, hogy megegye a maradékot (pár szemről van szó, maximum fél maréknyi). Váltottunk az öregnek tápot, csirkementeset kap, a probléma megszűnt.
márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy kúra bármilyen kiegészítőből minimum egy hónap, de inkább kettő.
márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13 köszönöm!!!megpróbálom:)


14 köszönöm, nem nagyon tudtam ezt. A lenmagolajra 3hetet írtak.

márc. 24. 22:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!