Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó/elfogadható minőségű...

Jó/elfogadható minőségű kutyatápok max 2000ft/kgig?

Figyelt kérdés
márc. 26. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

#5 Te nem vagy százas. Brit Premium mióta Budget kategória a 40-45 % hústartalmával ?!?

Azért gondolkozz már, azért, mert nem egy Orijen, még nem kéne a sárga földig alázni, mert nem érdemli ezt.

Ja és az én egyik kutyám csak a Joserától van rendben, attól, hogy nekem ránézésre nem tetszik, még ez sem a sz.r kategória!

márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Az analitikája nincs rendben, ettől budget kategória. Nem csak a hústartalmat kell nézni, az édes kevés. Este kielemzem, ha szeretnéd. Addig is ajánlom olvasásra az AAFCO által meghatározott irányszámokat.
márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Illetve ahogy írtam a Josera sem szar - csak nagy körülötte a felhajtás ahhoz képest, amit nyújt. Orijent pedig nem is említettem, nem tudom hogy jön ide.
márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Pennyben a Morzsit táp.

Plusz esténként 1 db csirke farhát főzve. Reggelente 35 deka tápra ráöntve a farhát főzőlevét.

Amstaffnak bevált. Csupa izom, fényes szőr, megfelelő széklet.

márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Maradék!
márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!