Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielt muszáj...

Angol cocker spánielt muszáj nyírni? Folyamatosan nő a bundája vagy megáll valahol?

Figyelt kérdés
márc. 31. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem nő a végtelenségig, de nemezesedhet a bundája, csapzottá válhat, ami számára is kényelmetlen. A szőre ápolásan napi elfoglaltságot igényel és emellett 4-6 hetente ajánlott kozmetikázni. De szerintem ha a cikkben mutatott puppy cutot választod, talán kicsit ritkábban is elég.


[link]

márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a "haja" folyamatosan nőtt, rendszeresen vágtam neki. 15 évig. Az egész kutyát is lenyírtam néha, de a haja nőtt a leggyorsabban.
márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, a teddy frizura a legcukibb vagy a puppy is aranyos nyárra, de nagyon picike nem akarom vágatni, legyen mit vakargatni rajta 😄

Olyan 2-3 cm szőrije legyen azért.

Amúgy szívesen fésülgetném.

márc. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!