Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások hogy nem látnak...

A kutyások hogy nem látnak alap szitukat?

Figyelt kérdés

Összegyültek kiskutyákkal egy társaság. Beszelgetés van. Több kicsi teniszlabda. De csak az egyiket dobálják. Egy kisebb es egy nagyobb kutya rohangál érte kispályán.

Mindig a nagyobb győz" a kicai soha nem tud labdát visszavinni. A nagy le is terentette már a kicsit. Azota a kicsi ha el is éri a labdát otthagyja a nagynak mégis..

A nagyra egyszer rá lett szólva hogy ne "harapja lökdösse" a kicsit. Es hagyta a nagy a kicsit ezután hogy vigye a labdát. De ettol függetlenul a kisebb kutya mégis otthagyta a fűben es nem viszi ő a labdadobóhoz.



A gazdik beszelgetnek nevetnek.

Több labda van a dobónál.

De estébe nem jutna mindkét ebnek dobálni. Hagyja hogy 1 labdán "marakodjanak", aztán az se tűnik neki fel hogy a kicsi soha nem meri visszavinni.


Hogy lehetnek ennyire vakok egyesek? Vagy nem érdeklik a kutyák a gazdikat?



#igazságtalan játék
ápr. 14. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába dobálnák a többit, akkor is egy labdán marakodnának. Annakidején a 2 kutyának mindenből vettem kettőt, szépen egyen veszekedtek. :D
ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Más kutyák játszanak a más labdákkal is mellettük. Nem verseny van köztük, csak a labdát elkapi visszavinni élmény.

Ha a kicsinek is dobálna akkor az nem üresben futkorászna oda vissza szegényke az biztos.

ápr. 14. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nagy meg nem törődne a sajátjával.
ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na egy kislány ahogy erre jött, szóltam neki.. mostmár a kicsinek is dobálják(egy másikat), és viszi vissza nagy mellénnyel:)
ápr. 14. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4, de jó! :) ❤️
ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos sosem a kutyákról szól.

Csak a gazdik tudjanak pofázni.

ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De ha nem is a kutyákrol szol, de a dpbálonak hgy nem tűnik szembe hogy csak az egyik kutyáé mindog a labda, a másik meg csak szaladgál odavissza "üresben" végig?

Az orra előtt a szeme láttára. De nem látja.

Döbbenet.

ápr. 14. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem foglalkozik vele. Mert nem a kutyákról szól, pedig a kutyákról kéne szóljon, a kutyákra kéne figyelni, nem feszt pofázni. De őket nem érdeklik a kutyák.
ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk ugyan ez a szitu volt. Dobhattam én akármennyit egyszerre, akkoris ugyanaz a labda/bot kellett 🙄 A kicsi azt élvezte, hogy ilyenkor csipkedheti meg ugathatja a nagyot, az teli szájjal nem lépett fel ellene.
ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem örültem mikor egy ismerőssel sétálni mentünk a vízpartra, és az ő kétszer nagyobb kutyája rendes rávetette magát a labdára,botra, az enyém nem tudott érvényesülni hiába dobtam el kettőt, indult az enyém felé aki otthagyta a labdát,botot.


Én kutyám ennyire elnyomna egy másikat akkor rászólnék,de minimum,hogy kicsit megkötöm,hogy a másik kutya érvényesüljön. ismerősnél ez szóba sem jött,jajj haggyad már neki is,hogy kihozza a botot.

Nagy fegyelmezés volt,de már belefáradtam,hogy mindenbe beszólok. Pont ezért inkább szeretek egyedül sétálni a kutyáimmal.

ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!