Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nyitott instagram profil...

Egy nyitott instagram profil sok taggel es sok tartalommal jo alap lehet ahhoz hogy rengeteg új barátot és rajongót találjak, vagy ez is már lejárt dolog?

Figyelt kérdés

Facebookom kb mint a kripta. Teljesen átvette az idosebb generacio. Regen kolcsonos szimpatia alapjan rengeteg visszajelolest kaptam. Most jelolgettem embereket es alig jelolnek vissza.


Azt latom h ez az uj generacios social media foleg inkabb az insta. Liveozasok, tiktok. Ilyenek.

Nekem foleg baratok kellenenek. Uj baratno mert volt de a regivel szetmentunk es azota sincs uj a helyere ilyenek.


Az insta jo erre vagy megcsinalom es a kutya nem fogja nezni a dolgaimat?


2023. febr. 20. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha jól csinálod és valóban érdekes jó tartalmakat teszel fel lehetséges, hogy össze szedj egy követő tábort . Szerintem ebből komoly barátságok és társai nem lesznek m
2023. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!