Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországi skót terrier...

Magyarországi skót terrier tenyésztőkről szeretnék érdeklődni, mi a tapasztalat a kennelekről?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztunk a családommal, hogy lassan szeretnénk egy kiskutyát vásárolni. Gyerekkoromból nagyon szép emlékeim vannak róla, ezért skót terrier (Aberdeen,scottie) is felmerült, több másik fajta mellett. Azért a szép emlékek dacára, szeretnénk körültekintően dönteni a fajtát illetően (tágabb családban volt ilyen kiskutya, ritkán találkoztam vele), hogy a kutyus boldog tagja legyen majd a családunknak, szépen be tudjon illeszkedni a hétköznapjainkba. Nem versenyeztni szeretnénk, hanem családtagot/hobbikutyát keresünk. Fontos az is, hogy a kutyus gyerek- és cicakompatibilis legyen. Illetve, átlagosan mennyibe kerül egy ilyen kiskutya, nem szaporítótól, hanem tenyésztőtől?

ápr. 14. 20:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
7. Annyira széttrollkodta az igen kedves és okos hozzászóló, hogy ha van is valakinek érdemi infója, nem lesz kedve íde írni. :(
ápr. 15. 13:05
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell. Ha komolyan gondolnád, használnád a guglit, meg manapság facebook oldala van mindenkinek, mert annak hála nem kell a webfejlesztéssel bajlódni. Minek válaszolna bárki arra a kérdésre, ami lefordítva annyi, hogy "életképtelen vagyok"? Ezen az oldalon még nem láttam egy olyan kérdést sem semelyik kategóriában, amit ne totál életképtelen ember tett volna fel. A legértelmesebb kérdések azok, amikor a matekháziját akarja valaki itt megíratni.
ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12. Igen, az sem ártana, ha megértedenéd, amit a kérdésben leírtam. Tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem arra, amit a tenyésztők magukról megosztanak, hanem arra, amit mások velük megtapasztaltak. Ennél egyértelműbben már nem tudom ragozni. Javaslom a matekházis kérdéseket, az a te tereped.
ápr. 15. 13:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Na igen.Amstaffért is mindenki Amerikába megy ki,innen az utcabol idén 3 család is.


Nekem nem volt annyi penzem így csak Nemetorszagba mentem Német Dog ért.


Viszon mamám a dupla nyugdijkor februarban, Argentin dogért egyenesen Argentína szívébe utazott egy kis szukáért....


Fú baszki.....


Kerdésedre nemtudom a választ,de remelem.macska barát lesz a kutyus

ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!