Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legcikibb dolog...

Mi volt a legcikibb dolog amit a kutyátok végzett más ember előtt?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit offolok,mert ez a gazdának volt ciki. Mentem érettségizni csiniben,szoknyában,és a suli ahova jártam,mellette volt egy kutyafuttató(nyilt terep).. Ott szaladgált a kutya,meglátott engem,és nagyon megörült,és elkezdett futni felém, a gazda meg kiabált,hogy "állj meg !!". Hát nem állt meg,és ráugrott a fekete szoknyámra,és ott volt rajta 2 db tappancs nyom :D A gazda meg nem győzött elnézést kérni,de én egyáltalán nem voltam kiakadva,még cuki is volt a tappancs nyom,de nyilván lemostam suliban :D 29N
ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagybátyjámék kutyája alkotott nagyot. Az unokatesóm ballagásáról mentünk át a nagybátyjámékhoz kiöltözve ünneplőben az udvaron ültünk le beszélgetni. A kutyájuk ott le-fel szaladgált, egy totál barátságos beagle-ről beszélünk, egyszer csak odament apám lábához, hirtelen megemelte a lábát és lepisilte az ünneplőnadrágot. Apám nem akadt ki a kutyára, de azért elképzelhetitek, hogy mennyire örült neki.
ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek totál ilyen ballagós/ünneplős sztorik :D
ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem saját ez se.

Mentünk ismerőshöz valamit vinni, neki volt egy kis p.nanyaló kutyája.

Mikor megunt minket ugatni, akkor ráugrott egy plüss zsiráfra, és megerőszakolta. A gazdája (nő) mondta, hogy a zsiráf erre van tartva, a kutya a nap felében rajta van, időnként kimossák, mikor már nagyon ragad. (Mármint a zsiráfot, nem a kutyát.)

ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nemrég örökbefogadott kutyával küzdöttünk a fergesseggel, már fergesen hoztuk el és több időbe telt teljesen kiirtani, talán 2 hetente kellett egy erősebb fereghajtot kapnia. Felmentunk Szilvásváradra hétvégére, megyünk kirándulni (pár nappal előtte kapta meg a fereghajtot, de azt hittük már nincs benne, mert sok ideje nem láttuk a nyomát). Sétálunk, sétálunk, a beton közepére fosott egy nagyot, ami full televolt nagy, hosszú férgekkel. Sokan voltak, baromi undorító volt, nem volt egyszerű a nyomát sem eltakarítani.
ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor teljes családi összejövetel nálunk megtartva. A kutya természetesen ott ült az asztal mellett, ahol mi. Kiválasztotta egy jó hangos fingásra azt az egyetlen másodpercet, amikor kivételesen mindenki elhallgatott. Nem is annyira ciki volt, inkább marhára vicces. :D
ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

5# még jó hogy nem a kocsiba fosta össze magát :o


6# ez nagyon cuki :D

ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Erdei túrán voltunk, majd a kutyám valamit felvett a szájába. Automatikusan veszem is ki belőle, aztán egy hatalmas dagadt, használt tampon volt az.


Néha még mindig felemlegetjük a hírhedt tamponevő történetét:D

ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi ajánlásra szájkosárban kell vinnem a mindenkivel kedves és barátságos, golden retriever keverék kutyámat állatorvoshoz, mert hörögve támadja az orvost. Kész procedúra beoltani is. Mindig szégyenkezve jövünk ki a rendelőből..
ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Étterem terasza előtt elsétálva a kutyám lecövekelt, nem volt hajlandó megmozdulni, majd látványosan odahányt... természetesen tele volt a terasz vendégekkel, akik éppen ettek
ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!