Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legcikibb dolog...

Mi volt a legcikibb dolog amit a kutyátok végzett más ember előtt?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kutyám a zebra közepén kezdett kakálni,persze akkor alig bírta kinyomni vagy nem tudom olyan sokáig tartott,de már nekünk villogott a zöld és már váltott volna az autósoknak,én felkaptam a kutyát persze akkor kezdett kipotyogni belőle a szar. Kocsik elindultak. Mikor újra zöld lett a gyalogosoknak akkor szedtem fel amit tudtam,mert egy részét a kocsi kerekek szétvittek. Akik ott álltak autósok ezt végig nézték,hát akkor bazi kellemetlen volt. Vissza gondolva vicces :D


Másik kutyám,meg 6 hónaposan( akkor 15 kg körül volt) ráugrott full sarasan egy fehér nadrágos nőre az utcán. Pórázon volt,de volt egy időszak amikor random felugrott emberekre( volt hogy napokig senkire, aztán egyszer csak vkire felugrott)elég sok idő volt mire leszoktattam róla. Hát durván saras lett a nő nadrágja, nem győztem bocsánatot kérni,hogy sajnálom. Aztan mondta semmi baj,ő is kutyás. Ettől függetlenül tuti nem örült. Szerintem munkába mehetett.


Ezek voltak a legcikibbek.


Másik bár az nem feltétlen az én kutyám hibája, ugye kan. Pont pisilt mikor a másik kisebb kutya alá ment és telibe lepisálta a fejét az enyém,csurgott rajta a pisi. Igazából az enyém csak a dolgát végezte,másik ment alá :D de azért kicsit ciki volt.

ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Nalunk raugrott nagyanyamra a kutya es elkezdte meghagni. Video is van rola:


https://www.youtube.com/watch?v=Oz4pIwTEWas

ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

#8

Na.. nekünk így volt egy fosnyaló kutyánk:)))

A macska odafosott a lépcsőre,a kutya meg azzal a lendülettel felnyalta. Á.. még leírni is hányinger, de vicces is volt, hogy hogy lehet ilyen hülye. Szerencsére csak a család látta.

ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
nekem kicsit meredek a nagyis video,pedig fiatal vagyok,de nekem se volt erőm egy nagytestű kutyával ,ha nem tudnék felkelni és röhögnének meg videóznának,senki nem segítene,és még fel is rakják a videót,én mérges lennék,pedig sokmindenbe röhögök magamon..
ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!