Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Librela injekció tapsztalatok???

Librela injekció tapsztalatok???

Figyelt kérdés
Egy ideje küzd golden retriever kutyam izületi problémával. Jelenleg izuletvedot kap illetve vitaminokat. Most pár hónap után megint romlásnak indult a helyzet. Ha előfordul hogy nem tud felállni segítünk neki akkor utána már egész jól mozog nyilvan a 13 éves korához képest. Ameddig látom rajta az élni akarást és hogy jó kedvű eszik iszik stb addig nem szeretnem elaltatni. Az orvos multkor ezt az injekciot ajanlotta ezért érdekelne hogy aki esetleg beadatta vagy halott róla bármi infót miket tapasztalt vagy hallott.

#kutya #Librela
ápr. 20. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Használtuk/használjuk. Nekünk pozitív vele a tapasztalat, artrózisra bevált.


Meg kell próbálni. Ha az első injekció nem hat, akkor egy hónap múlva a következő, és amennyiben annál sem érzékeltek változást, akkor felesleges vele tovább kísérletezni.

ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám tenyésztőjénél több idősebb kutya is kapta, többek között a kutyám apja is 13 évesen. Nála csak pozitív tapasztalatok voltak vele. Fajtamentésnél is hallottam a használatáról, ott azt nyilatkozták, hogy csodaszer az idősebb kutyáknak. Nekünk viszont nem ajánlotta a doki, mert tudni kell róla, hogy okozhat például neurológiai mellékhatást, és az én kutyám sajnos hajlamos az olyanokra. Úgy gondolom, ez a mellékhatás ritka, de Facebookos csoportban is olvastam hasonlót mint külföldi, mind hazai gazditól, tehát azért jó észben tartani, ha a kutya furán kezd el viselkedni az injekció után. (Pl. ijedősebb, mint szokott lenni.) Ha nálatok nincs konkrét ellenjavallatra ok, mint nálunk, úgy gondolom, bátran kipróbálhatjátok.
ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!